KONKURS  DLA   INTERNAUTÓW

W podzięce za coraz większe zainteresowanie naszym serwisem internetowym, mamy przyjemność ogłosić dla Was bardzo prosty konkurs. Jego regulamin znajduje się poniżej.


REGULAMIN KONKURSU DLA INTERNAUTÓW

1. Aby wziąć udział w naszym konkursie należy przesłać e-mailem na adres webmastera zrzut ekranowy (screen) naszego serwisu z wyraźnie widocznymi numerami licznika odwidzin.

2. Nagrody - niespodzianki otrzymają wyłącznie internauci, którym uda się odwiedzić nasz serwis przy stanie licznika: 999, 1000, 1001.

3. W e-mailu należy podać swoje dane: imię, nazwisko i adres w celu przesłania nagrody. Zgłoszenie swojego udziału w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na podanie imienia i nazwiska na stronie internetowej z wynikami konkursu.

4. Dana osoba może przesłać tylko zgłoszenie jednej odsłony serwisu (jednego numeru).

5. Ogłoszenie wyników nastąpi tuż po jego rozstrzygnięciu.  

Webmaster serwisu zegocina.pl


WYNIKI

Otrzymaliśmy już zgłoszenia internautów, którzy oglądali premiowane strony. Nie spełnili jednak wymogów konkursowych, gdyż nie przesłali zrzutów ekranowych serwisu ze stanem licznika 999, 1000 lub 1001. Przesłali jedynie stronę internetową z samym tekstem (tak wygląda przesyłka - patrz niżej), a z tego nie wynika, że to właśnie Oni oglądali premiowane strony.

JEST TAK (Przy zapisie w htm) POWINNO BYĆ TAK (plik graficzny)
Jak widać brak tu stanu licznika. Strzałką zaznaczono licznik ze stanem 1019.

Postanowiliśmy jednak wierzyć zapewnieniom naszych gości i wysłać nagrody - niespodzianki. Otrzymają je:

999Dariusz Odroniec

Żegocina

1000Wojciech Szczupak

Wojnicz

1001Artur Mordarski

Kraków

Ponownie zapraszamy do konkursu przy stanach licznika 1999, 2000, 2001. Prosimy jednak nie przysyłać zapisanych stron htm, bo nie jesteśmy wtedy w stanie zobaczyć stanu licznika. Muszą to być wyłącznie screeny (zrzuty ekranu).

[wstecz]