BRAWO DZIEDZICOWIE !!!

Natalia, Adam, Edyta Dziedzic.

    Duża międzynarodowa impreza tenisowa odbyła się w ostatnią sobotę (29.03.2003 r.) we Frysztaku (woj. podkarpackie). Rozegrano tam Międzynarodowy Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym "Pro Familia 2003". Wzięło w nim udział 43 zespoły z Polski, Ukrainy, Litwy, Niemiec, Słowacji. To był już czwarty turniej, ale po raz pierwszy wzięła w nim udział tenisowa rodzina Dziedziców z Żegociny. Grający trener LUSKS Żegocina, Adam Dziedzic, zabrał na zawody dwie swoje córki: Natalię i Edytę.

    Mecze grało się tam do dwóch wygranych setów. Na jednym stole grała osoba dorosła z inną osoba dorosłą, na drugim ich dzieci. Jeśli po tych dwóch meczach nie było rozstrzygniecia, grało się mecz deblowy.

    Nasi tenisiści spisali się wprost rewelacyjnie, zajmując w tym turnieju miejsce drugie. W finałowym pojedynku ulegli rodzinie Witków z Sanoka. Większość pojedynków rodzina Dziedziców wygrywała 2:1, a więc dzięki dobrym meczom deblowym. Na podkreślenie zasługuje fakt, że tylko nieliczne zespoły tworzyły rodziny, w składzie których były dziewczęta. Tym większy sukces rodziny Dziedzic. Dzieki sponsorowi - Rafinerii Jedlicze - każdy z zespołów otrzymał pamiątkowy puchar. Najlepsi otrzymali dodatkowo nagrody pieniężne. Brawo !!

[wstecz]