Klub Nocny "HEXE".

JUBILEUSZ "HEXE"

Jubileuszowa dyskotekw w Lokalu Nocnym "Hexe".

    Pierwszego maja 1995 roku odbyła się tu pierwsza oficjalna dyskoteka. Otwarto wtedy dwa poziomy: bar i kawiarnię oraz salę dyskotekową. Właściciel Klubu Nocnego "Hexe" Wiesław Błoniarz nie wiedział wtedy jeszcze,  jak przyjmie się w tym niewielkim środowisku nowa forma rozrywki. Dziś, po ośmiu latch, śmiało może powiedzieć, że pomysł był trafiony. Dwukrotnie, w sobotę i niedzielę, a latem także w środę, przychodzą tu tłumy młodych ludzi, by w rytm najnowszych przebojów potańczyć na parkiecie, co chwilę rozświetlanym feerią różnokolorowych świateł. Muzykę starannie dobiera DJ Piotr, który od początku istnienia Klubu, przygrywa do tańca, prowadzi konkursy, po prostu prowadzi dyskotekę. Klub dysponuje obecnie jeszcze trzecim poziomem: tzw. "Kawiarnią  niebieską pod gwiazdami". W 1998 roku "Hexe" porzeszyła swoje usługi o hotel. Klub ciągle unowocześnia swoje wyposażenie i zmienia wewnętrzny wystrój. W sali dyskotekowej zainstalowano światła i sprzęt dyskotekowy najnowszej generacji. Sa tu aluminiowe windy, świecący parkiet, stroboskopy oraz oczywiście wysokiej klasy sprzęt do miksowania muzyki i sterowania swiatłem.

     Dwukrotnie, w środę i niedzielę na jubileuszową dyskotekę wstęp jest wolny. Nic więc dziwnego, że w środę około godziny dwudziestej drugiej, parkiet był już całkowice zapełniony. DJ Piotr operujący dziesiątkami przycisków na swojej konsolecie, zapowiadał wiele atrakcji. Z okazju jublieuszu rozdawane koszulki, płyty i inne gadżety. Na pulpicie ustawił osiem malutkich czarownic ("Hexe" z niem. - czarownica), które otrzymał od stałych bywalców "Hexe" przybywających do Żegociny z Limanowej. Klub ma już swoich stałych bywalców, choć - jak twierdzi właściciel Klubu Wiesław Błoniarz - co trzy, cztery lata następuje wymiana przybywającej młodzieży. Zmieniają się też gusty muzyczne młodzieży. "Hexe" dba bowiem o to, aby zadowolić swoich klientów i zapewnic im dobrą, bezpieczną zabawę.

Jublileusz "Hexe". Jublileusz "Hexe".
Sala - jak zwykle - pełna.

DJ Piotr na swoim stanowisku.

   Właściciel "Hexe" Wiesław Błoniarz i DJ Piotr serdecznie dziękują wszystkim, którzy spędzali w Klubie miłe i sympatyczne chwile. Dziekują szczególnie tym, którzy tu się poznali, pokochali i w dniu swojego ślubu przyjechali do "Hexe" aby jeszcze raz zatańczyć w miejscu, gdzie zaczęła się ich wspólna droga życia. Pozdrawiają wszystkich klientów, życząc zawsze doskonałej zabawy i zapraszając do Klubu.

[wstecz]