I PIKNIK RODZINNY

I Piknik Rodzinny w Rozdzielu.

     Z okazji zbliżającego się lata Rada Rodziców i Grono Nauczycieli Zespołu Szkół w Rozdzielu oraz Firma " PARTNER - ALMA" Stach, Król Sp. Jawna z Limanowej zorganizowali 20 czerwca na przyszkolnym placu w Rozdzielu I Piknik Rodzinny. Program imprezy był bardzo obszerny, ale nie wszystko udało się zrealizować, gdyż plany pokrzyżowała burza połączona z ulewą.

      Ale i tak było sporo emocji i dużo dobrej zabawy. Imprezie towarzyszyła aukcja prac malarskich dzieci i loteria fantowa, a dochód z całego pikniku został przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. Mieszkańcy Rozdziela przychodzili przed szkołę całymi rodzinami i chętnie uczestniczyli w różnych grach i konkursach, które prowadzili nauczyciele tutejszego zespołu szkoł. Odwiedzali sklepik, w któym można było zakupić słodycze i napoje, a także stoisko, w którym smażono kiełbaski.

Uczestników I Pikniku Rodzinnego powitała Dyrektorka Zespołu Szkół mgr Alicja Adamczyk. Od samego początku imprezy funkcjonowała loteria fantowa.
Uczestników I Pikniku Rodzinnego powitała Dyrektorka Zespołu Szkół mgr Alicja Adamczyk. Od samego początku imprezy funkcjonowała loteria fantowa.
Odbyła się także aukacja prac dziecięcych. Sportowe zmagania rozpoczęło przeciaganie liny.
Odbyła się także aukacja prac dziecięcych. Sportowe zmagania rozpoczęło przeciaganie liny.
pik04.jpg (19679 bytes) Panowie rzucali kapeluszem na odległość.
Wyścig z jajkiem rozpoczęłi Dyrektorka Szkoly Alicja Adamczyk i Wójt Gminy Jerzy Błoniarz. Panowie rzucali kapeluszem na odległość,
pik06.jpg (22172 bytes) pik07.jpg (20754 bytes)
panie patelnią, a dzieci piłką do kosza.
     Rada Rodziców i Grono Nauczycieli Zespołu Szkół w Rozdzielu oraz Firma " PARTNER - ALMA" Stach, Król Sp. J Limanowa
serdecznie zapraszają mieszkańców wsi Rozdziele - Rodziny z Dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych na I Piknik Rodzinny z okazji Powitania Lata, który odbędzie się 20 czerwca 2004 roku od godz. 14 °° przy budynku Zespołu Szkół w Rozdzielu.

W programie:
godz.14 00 - 1500 - rozpoczęcie imprezy na boisku szkolnym: zabawy i zawody sportowe dla dzieci i rodziców, loteria fantowa;
godz. 1500 - 1530 - występ Zespołu Kabaretowego "Grosik";
godz. 1530 - 1600 - pieczenie kiełbasek dla dzieci oraz nagrody i wyróżnienia dla uczestników zawodów sportowych;
godz. 1600 -1700 - mecz piłki nożnej miedzy drużyną mieszkańców wsi Rozdziela, a drużyną Pracowników Firmy "Partner - Alma" z Limanowej;
godz. 1700 - 1800 - pieczenie kiełbasek dla zawodników meczu i kibiców;
godz. 1800 - 2000 - wieczorek taneczny "dla dorosłych" w plenerze.

[wstecz]