KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY - NAGRODY PRZEKAZANE !

      W piątek 16 lipca 2004 roku około godziny dwudziestej internauta z Krakowa zobaczył stronę główną serwisu zegocina.pl ze wskazaniem licznika 50.000. Dla niego, jak również dla internauty, który odwiedził serwis jako 50.001, ufundowane zostały nagrody. Ceremonia ich wręczenia odbyła się 26 lipca w gabinecie Wójta Gminy Żegocina Jerzego Błoniarza. Laureat jubileuszowego odsłonięcia serwisu zegocina.pl - Pan Marek z Krakowa przybył z żoną i córką, zaś internautę - Paula z Francji reprezentowała jego siostra Julia, która akurat przebywa w Żegocinie.

     Spotkanie, w którym uczestniczyła także Pani Teresa Dziedzic - Kierowniczka Gminnej Biblioteki Publicznej w Żegocinie oraz autor serwisu zegocina.pl, przebiegło w miłej atmosferze. Była okazja do wymiany wielu informacji, bo okazuje się, że obaj laureaci mają bardzo dużo wspólnego z Żegociną. - Jubileuszową stronę internetową Żegociny mąż odwiedził zupełnie przypadkowo - choć odwiedzamy ją często, a ja to z sentymentu, bo przecież w Żegocinie się urodziłam. Najbardziej interesują nas bieżące informacje z Żegociny - powiedziała podczas spotkania żona laureata. Pan Marek, który przywiózł córkę do Żegociny na wakacyjny wypoczynek chwalił gminę za świetne drogi, które prowadzą do prawie każdego kompleksu pól. Tak dobrych dróg, to nawet w centrum Krakowa nie ma - powiedział. Opowiedział także, jak pośpiesznie u członków rodziny szukali odpowiedzi na towarzyszące konkursowi pytania.

     Drugi z laureatów - Paul z Paryża - nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale upoważnił do tej czynności swoją siostrę Julię, która aktualnie przebywa w Żegocinie na wakacyjnym wypoczynku u swojej babci. Pan Paul pracuje w banku, w samej stolicy Francji - w Paryżu. Okazuje się, że 50.001 odsłonę serwisu miał nie on, ale jego tata Piotr, który wspólnie z Julią przeglądali serwis. Upoważnili jednak Paula do zgłoszenia się do konkursu.

     Jak już podawaliśmy nagroda przewidziany była także dla osoby, która jako 49.999 odwiedził serwis internetowy Żegociny. Niestety nie nastąpiło zgłoszenie tego internauty.

      - Bardzo się cieszę z tego spotkania i z Waszego udziału w tej zabawie, która jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Cieszę się także z tego, że jesteście lokalnymi patriotami, z sentymentem śledzącymi to, co dzieje się w rodzinnych stronach. Serdecznie Wam gratuluję powodzenia w konkursie - powiedział gospodarz spotkania i wręczył laureatom pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe w postaci pięknego wydawnictwa "Parafie Ziemi Bocheńskiej".

      Nagrodę książkową Wójt wręczył także autorowi serwisu. - 50 tysięcy odsłon serwisu w ciągu dwóch lat jego prowadzenia, to w przypadku tak małej gminy, liczącej 5 tysięcy mieszkańców, jest dużym osiągnięciem promocyjnym i za to chcę serdecznie Panu Tadeuszowi podziękować. Myślę, że to także sukces tych, którzy podają mu wiadomości, aby były jak najbardziej aktualne - powiedział Wójt, zapraszając jednocześnie do dalszego odwiedzania serwisu zegocina.pl.

Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy w Żegocinie odebrali:

Pan Marek z Krakowa. Julia - siostra internauty z Paryża.

Pamiątkowa fotografia na zakończenie spotkania.

Pamiątkowa fotografia na zakończenie spotkania.

POPRZEDNIE INFORMACJE O KONKURSIE >>>

[wstecz]