KIERMASZ JESIENNY - ŻEGOCINA 2004

Kiermasz Jesienny w Żegocinie.

Afisz      Samorząd Gminy Żegocina organizuje w dniu 19 września 2004 roku (niedziela) na placu przed biurowcem Gminnej Spółdzielni w Żegocinie "Kiermasz Jesienny - Żegocina 2004". Początek tej promocyjno-handlowo-kulturalnej imprezy przewidziano na godzinę 10.

     Organizatorzy - Wójt Gminy oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie - zapraszają wszystkich wystawców z branż: ogrodnictwo, sadownictwo, ochrona roślin, doradztwo rolnicze i ekonomiczne, piekarstwo, cukiernictwo itp. a także rzemieślników do czynnego udziału w imprezie. Deklarują bezpłatne miejsce pod ekspozycję, informacje w mediach oraz kontakt z mieszkańcami gminy Żegocina i gmin okolicznych.

     Prócz ekspozycji i sprzedaży produktów, przewidziano występy artystyczne i degustację owoców i innych żegocińskich wyrobów. Na estradzie wystapią:  kapela ludowa z Żegociny, kapela Zespołu Pieśni i Tańca "Dąbrowiacy" oraz Orkiestra Dęta z Okulic. Imprezie towarzyszyć będzie także wystawa prac żegocińskich twórców kultury. Zaplanowano także konkurs i wystawę wieńców dożynkowych. Na zakończenie imprezy zabawa taneczna na świeżym powietrzu, która ma potrwać do północy.

    Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia przyjmuje CKSiT w Żegocinie - tel. 014 6132035 lub tel. kom. 606884322.

  RELACJA >>>

[wstecz]