TURYSTYCZNA MAPA GMINY

      

         Żegocinie udało się pozyskać z Sapardu środki na stworzenie systemu informacji turystycznej na terenie gminy. Samorząd gminny  - w ramach komponentu 4.3 - złożył do Sapardu wniosek już w styczniu 2004 roku. 14 lipca 2004 roku podpisano stosowne dokumenty, wkrótce potem rozpoczęła się zaplanowane działania. Sprawami poligraficznymi zajmowała się firma M-Studio z Tuchowa, a budowlanymi "MarBud" z bochni.

      Kosztem prawie 6 tysięcy złotych (57.844 zł) wykonano i zamontowano pięć dużych tablic informacyjnych, które umieszczono zarówno w centrum Żegociny, jak i w niektórych wioskach (Bełdno, Rozdziele). Wydano także bogato ilustrowany folder promocyjny "Gmina Żegocina". W Gminnym Centrum Informacji Turystycznej (CKSiT w Żegocinie - tel. 014 - 6132035) można otrzymać także jednostronicową mapkę turystyczną gminy, na której zaznaczono całą infrastrukturę turystyczną gminy oraz umieszczono wiele informacji praktycznych. W ramach projektu "Stworzenie systemu informacji turystycznej w Gminie Żegocina" wykonano także ogrodzenie boiska sportowego oraz zbudowano przy nim niewielki budynek.

Okładka folderu. Kliknij, aby uzyskać mapkę w rozmaiarach 36x26 cm - 163 kB.
Tablica informacyjna przed CKSiT w Żegocinie. Nowy folder Gminy Żegocina. Przednia strona "Mapki turystycznej Gminy Żegocina.

[wstecz]