JUBILEUSZOWY KONKURS

      Niniejszym informujemy, że zakończył się już konkurs dla internautów odwiedzających serwis internetowy gminy Żegocina. Jego warunki (patrz niżej) spełniła jedna osoba, która nadesłała zrzuty ekranowe 99.999 i 100.001 odsłoniecia strony tytułowej serwisu www.zegocina.pl oraz prawidłowo odpowiedziała na postawione pytania.

     Tegoroczną laureatką naszego konkursu, w którym nagrody ufundował Wójt Gminy Żegocina Jerzy Błoniarz, jest pani J.P zamieszkała we Francji. Prosimy o ponowne skontaktowanie się z nami w celu uzgodnienia sposobu odbioru nagród, a już teraz serdecznie gratulujemy.

     Oto nadesłane przez laureatkę screeny i prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe:

99.999 odsłoniecie strony serwisu zegocina.pl. 100.001 odsłonięcie strony serwisu zegocina.pl
99.999 odsłoniecie strony serwisu zegocina.pl 100.001 odsłonięcie strony serwisu zegocina.pl

Prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania:

Pytanie 1: Jaką nazwę przyjęła grupa młodzieżowa z Bełdna, która uzyskała od Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, współpracującej z firmą Nokia w realizacji programu "Make a Connection - Przyłącz się !", środki na realizację własnego pomysłu ? Odp. "Kalina".
Pytanie 2: Komu (proszę podać imię i nazwisko), w 15 rocznicę Jego śmierci,  Rada Nadzorcza i Zarząd GS w Żegocinie ufundowały, w uznaniu zasług, tablicę pamiątkową ?  Odp. Franciszkowi Waligórze.
Pytanie 3: "Ludzie z tego terenu mają do kościoła daleko. W Łąkcie jest potrzebny Kościół" - kto wypowiedział te słowa ? Proszę podać imię i nazwisko tej osoby oraz dokładną datę Jej zgonu. Odp. Ks. Prałat Antoni Poręba, zmarły 23 stycznia 2003 roku.

 

       Czas biegnie szybko, szybko również kręci się licznik serwisu www.zegocina.pl i niebawem przekroczy 100 tysięcy. Kiedy w lipcu ubiegłego roku Wójt Gminy Żegocina Jerzy Błoniarz wręczył laureatom konkursu na 50-tysięcznego internautę odwiedzającego nasz serwis nagrody - niespodzianki (patrz >>>) -  jeszcze nie wiedzieliśmy, że tak szybko będziemy mieć przyjemność ogłoszenia następnego - jubileuszowego konkursu z nagrodami ufundowanymi przez Wójta Gminy Żegocina.

      Cieszymy się, że możemy Wam przekazać, w miarę na bieżąco, informacje o tym, co dzieje się w naszej Małej Ojczyźnie. Satysfakcję sprawiają nam e-maile, w których Państwo wyrażacie uwagi o serwisie i zgłaszacie propozycje tematów oraz pomagacie w redagowaniu serwisu. Dlatego też 28 kwietnia 2005 r. Wójt Gminy podjął decyzję o ogłoszeniu kolejnego - jubileuszowego konkursu. Jego zasady są prawie identyczne, jak w przypadku konkursu na 50-tysięcznego internautę zaglądającego do serwisu zegocina.pl. 

REGULAMIN KONKURSU

    Z okazji zbliżającego się szybkimi krokami 100-tysięcznego odsłonięcia strony głównej oficjalnego serwisu internetowego gminy Żegocina ogłaszamy konkurs dla internautów. Oto jego podstawowe zasady:

1. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie pocztą internetową na adres autora serwisu (tolszewski@wp.pl) zrzutu ekranowego strony głównej serwisu www.zegocina.pl z numerem licznika 100.000 (patrz niżej) oraz udzielenie prawidłowej odpowiedzi na trzy pytania. Treść pytań dotyczyć będzie informacji podanych w serwisie. Zostaną one podane na tej samej stronie po przekroczeniu stanu licznika 99.000.

2. Nagrody pocieszenia otrzymają także internauci, którzy prześlą zrzuty ekranowe strony głównej ze stanem licznika 99.999 oraz 100.001. Także oni muszą prawidłowo odpowiedzieć na postawione pytania.

3. Osoby zgłaszające swój udział w konkursie proszone są o podanie danych adresowych (do wiadomości autora serwisu i fundatorów nagród) w celu przesłania nagród lub zawiadomienia o czasie i miejscu ich odbioru.

Życzymy szczęścia w "polowaniu" na jubileuszową stronę !

Stan licznika z 28.04.2005

Zrzut ekranowy strony głównej serwisu zegocina.pl przy stanie licznika 97.748.

PYTANIA KONKURSOWE

   Ponieważ tak szybko się licznik przekręcił i osiągnął już 100.000 (a serwis jest aktualizowany tylko raz dziennie) - to dopiero teraz przedstawiamy pytania. Mamy nadzieję, że szybko znajdziecie na nie odpowiedź i prześlecie wraz ze screenami. Oto pytania:
Pytanie 1: Jaką nazwę przyjęła grupa młodzieżowa z Bełdna, która uzyskała od Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, współpracującej z firmą Nokia w realizacji programu "Make a Connection - Przyłącz się !", środki na realizację własnego pomysłu ?
Pytanie 2: Komu (proszę podać imię i nazwisko), w 15 rocznicę Jego śmierci,  Rada Nadzorcza i Zarząd GS w Żegocinie ufundowały, w uznaniu zasług, tablicę pamiątkową ? 
Pytanie 3: "Ludzie z tego terenu mają do kościoła daleko. W Łąkcie jest potrzebny Kościół" - kto wypowiedział te słowa ? Proszę podać imię i nazwisko tej osoby oraz dokładną datę Jej zgonu.

WYNIKI KONKURSU 50.000 >>>                                      PRZEKAZANIE NAGRÓD >>>

[wstecz]