DBAMY O NASZE MAMY

Ostatnie przygotowania. Przybyłych gości powitała dyrektorka przedszkola mgr Barbara Oliwa.

   Pod takim hasłem 23 maja 2005 roku, na trzy dni przed Dniem Mamy i Taty,   przedszkolaki z Łąkty Górnej gościły swoich rodziców w tutejszej Świetlicy Wiejskiej. Na zaproszenia rodzice odpowiedzieli stuprocentową obecnością.

   Przybyłych gości powitała dyrektorka przedszkola mgr Barbara Oliwa. W imieniu dzieci zaprosiła rodziców na program artystyczny, przygotowany specjalnie na ta okazję przez maluszków i starszaków. Dzieci przedstawiły bajkę pt. "Kapturek Czerwony nieco odmieniony", którą wcześniej sześciolatki przedstawiły w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni na Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych.

    Rodzice otrzymały także od swoich dzieci własnoręcznie wykonane upominki: portrety, breloczki w kształcie serc oraz bukieciki polnych kwiatów. Personel przedszkola przygotował dla gości słodki poczęstunek. Kolejną atrakcją spotkania była wspólna zabawa przy muzyce, granej przez nauczyciela muzyki pana Tomasza Cudejko.

Na zaproszenia dzieci rodzice odpowiedzieli stuprocentową obecnością. Tego popołudnia w świetlicy wiejskiej było rojno i gwarno.

Przepraszamy za słabą jakość zdjęć.

[wstecz]