JEDYNY TAKI BAL - STUDNIÓWKA - 20.01.2007

XI Studniówka LO w Zegocinie.

    - Pozwoliliśmy sobie zaprosić Państwa na nasz pierwszy i zarazem ostatni bal przed startem w dorosłe życie. Bardzo szczególnie wyjątkowy i wyjątkowo szczególny. Bal, który trwa zaledwie jedną noc, noc niezwykłą i wspaniałą. Wydawać by się mogło, że za krótką, jak na swoją niepowtarzalność - powiedzieli na wstępie prowadzący studniówkę - tegoroczni maturzyści Ewa Kępa i Arkadiusz Gawłowicz. Za chwilę powitali przybyłych gości: Dyrektorkę Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi w Żegocinie Danutę Pączek, wychowawczynię klasy Jadwigę Pączek, Wójta Gminy Jerzego Błoniarza z małżonką, Przewodniczącego Rady Gminy Żegocina Jana Marcinka z małżonką, rodziców, nauczycieli oraz oczywiście samych uczniowie jedynej klasy trzeciej żegocińskiego liceum ogólnokształcącego i osoby im towarzyszące. Był to jedenasty bal maturalny w czternastoletniej historii Liceum Ogólnokształcącego w Żegocinie.

XI Studniówka LO w Żegocinie.

XI Studniówka LO w Żegocinie.
Studniówkę rozpoczęli uczniowie: Arkadiusz Gawłowicz i Ewa Kępa. Zaproszeni przez maturzystów goście.
XI Studniówka LO w Żegocinie. XI Studniówka LO w Żegocinie.
Jako pierwsza przemawiała dyrektorka szkoły Danuta Pączek. Po niej do maturzystów zwróciła się wychowawczyni Jadwiga Pączek.
XI Studniówka LO w Żegocinie. XI Studniówka LO w Żegocinie.
Jako trzeci przemawiał Wójt Gminy Jerzy Błoniarz. Życzenia udanego balu złożył także Przewodniczący Rady Gminy Jan Marcinek.
XI Studniówka LO w Żegocinie. XI Studniówka LO w Żegocinie.
Głos zabrała także Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Gawłowicz - Pawełek. Wszystkich słów uważnie słuchali żegocińscy maturzyści.
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ >>> SZALEŃSTWO NA PARKIECIE >>>
TANECZNE PARY >>> VARIA >>>
NA PAMIĄTKĘ >>>

[wstecz]