STRAŻACY Z MDP NA NARTACH

W Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa.

W Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa.

W Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa.

      Dzięki wsparciu ze strony właścieieli Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa młodzież należąca do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Żegocina mogła po okazyjnej cenie za karnety (50% wartości) pozjeźdżić na nartach czy snowboardzie, a przy tym poprawić swoją kondycję i atrakcyjnie spędzić wolny czas podczas ferii zimowych. Z tej możliwości skorzystało kilku młodych strażaków, głownie z MDP OSP w Rozdzielu.
      - Warunki na stoku były fantastyczne zwłaszcza, że byliśmy z samego ran,a gdy na trasie nie było znać jeszcze żadnego śladu narciarza. Jedynie pogoda była trochę bezlitosna, gdyż wiał silny wiatr i mróz około -10stopni. Ale nie przeszkadzało to w fajnej treningowi i fajnej zabawie. Dziękujemy bardzo Właścicielom Stacji Narciarskiej za piękny gest oraz za pomoc w zorganizowaniu czasu wolnego młodzieży z okolicznych miejscowości - mówią opiekunowie drużyn: pani Katarzyna Kaszuba (MDP OSP Bytomsko) i pan Andrzej Pławecki (MDP OSP Rozdziele).
      Ferie się już skończyły, wznowiono naukę szkolną. W pracy drużyn młodzieżowych nastał kolejny etap działań - przygotowania do szkolnych eliminacji OTWP, które muszą być rozegrane do końca lutego 2010 roku. Eliminacje gminne odbędą się w PSP w Bytomsku, najprawdopodobniej 10 marca (środa) 2010 roku.

W Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa. MDP w Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa.
MDP w Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa. MDP w Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa.
MDP w Stacji Narciarskiej Kamionna - Laskowa.

[wstecz]