NAGRODZONO KARTKĘ WIELKANOCNĄ Z BYTOMSKA

Nagrodzona kartka Eweliny Paruch.

Kartka wielkanocna.

     Na początku stycznia 2010 roku Pałac Młodzieży w Koszalinie ogłosił Ogolnopolski Konkurs na KartkęWielkanocną. W wyznaczonym terminie tj. do 7 marca br. na adres organizatora konkursu napłynęło 1363 prace. Były wśród nich kartki wykonane przez 17 uczniów z klas 0 - VI PSP w Bytomsku. Powołane przez organizatora profesjonalne jury, pracujące pod przewodnictwem Artura Kaczmarczyka 12 marca podjęło werdykt - przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech grupach wiekowych: 7 - 12 lat, 13 - 15 lat, 16 - 19 lat. Otrzymało je w sumie tylko 22 osoby.
      W tej olbrzymiej ilości przepięknych kartek dostrzeżona i nagrodzona została także kartka wykonana przez uczennicęklasy pierwszej PSP w Bytomsku Ewelinę Paruch. Jako jedna z niewielu przedstawiła ona na swojej kartce postać Chrystusa Zmartwychwstałego. Doceniła to Redakcja "Dziennika Koszalińskiego Miasto", reprezentowana w komisji przez red. Ewę Marczuk, przyznając Ewelince swoją nagrodę, która zostanie przesłana uczennicy pocztą. Gratulujemy !
    Poniżej prezentujemy większość wspaniałych kartek pocztowych wykonanych na konkurs przez uczniów PSP z Bytomska. Zdjęcia wykonano przed wysłaniem ich na konkurs w dniu 6 marca 2010 roku..

Kartka wielkanocna. Kartka wielkanocna.
Kartka wielkanocna. Kartka wielkanocna.
Kartka wielkanocna. Kartka wielkanocna
Kartka wielkanocna. Kartka wielkanocna.
Kartki Wielkanocne uczniów klas I - III PSP w Bytosmku.

[wstecz]