ŻEGOCIŃSKA MŁODZIEŻ DOBRZE WŁADA ANGIELSKIM

 IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego - w środku Anna Kominiak.

IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego - w środku Katarzyna Madej.
IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego.

      Młodzież z terenu Gminy Żegocina dobrze włada językiem angielskim. Potwierdził to w kwietniu 2010 roku IV Gminny Konkurs Języka Angielskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Łąkcie Górnej. Startowali w nim uczniowie z klas IV - VI ze szkół w Bytomsku, Łąkcie Górnej , Rozdzielu i Żegocinie. 14 kwietnia 2010 r. w sali gimnastycznej ZS w Łąkcie Górnej uczniowie pisali test. Tydzień później, również w Łąkcie Górnej, zostały ogłoszone wyniki i rozdane nagrody.
     Najlepszą anglistką w gminie Żegocina została uczennica klasy VI Anna Kominiak ze Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Żegocinie. II miejsce uzyskała uczennica klasy VI ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej Kinga Babral. III miejsce również zdobyła uczennica z Żegociny - Katarzyna Madej z klasy szóstej.
      O jak najlepsze miejsca walczyli również uczniowie klas IV i V. Najlepszymi anglistkami zostały Katarzyna Mech z klasy IV i Wiktoria Kamionka z klasy V - obie uczennice uczęszczają do Szkoły Podstawowej w Łąkcie Górnej.
     - Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w tym konkursie w następnym roku szkolnym. Będzie to już piąta - jubileuszowa edycja konkursu - mówi główna organizatorka konkursu - Pani Agata Kuśnierz.

IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego. IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego.
IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego - W. Kamionka, K. Mech. IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego - Kinga Babral.

IV. Gminny Konkurs Języka Angielskiego.

Foto i relacja: Agata Kuśnierz.

[wstecz]