Zawodnicy i kierownictwo KS "Beskid" Żegocina przed meczem z "Polonią" Wyżyce.

SENIORZY "BESKIDU ŻEGOCINA AWANSOWALI DO A KLASY

     W ostatnim meczu sezonu rozgrywkowego 2009/2010 w Żegocinie "Beskid" Żegocina podejmował 27 czerwca 2010 r. ostatnia drużynę tabeli bocheńskiej B - klasy - "Polonię" Wyżyce. Wynik tego meczu, podobnie jak wynik ostatniego meczu kolejki, który "Beskid" zagra na wyjeździe za tydzień, nie miał już wpływu na fakt, że żegocińska drużyna awansowała do A - klasy. Dlatego przed meczem okazały puchar za awans, ufundowany przez TOZPN w Tarnowie, z rąk Prezesa Zarządu Podokręgu Bocheńskiego Jana Krupy odebrał kapitan żegocińskiej drużyny - Jan Surma. Od kierownictwa klubu zawodnicy z szerokiej kadry seniorskiej "Beskidu" otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale oraz płyty CD ze zdjęciami z meczów. Oprócz Prezesa Zarządu KS "Beskid" Piotra Bukowca gratulacje złożyli także zawodnicy "Polonii" Wyżyce.
    Na szersze podsumowanie sezonu przyjdzie czas po ostatnim meczu, ale już teraz można powiedzieć, że awans "Beskidu" (drugi w historii Klubu założonego w 1998 roku) jest w pełni zasłużony. Już na trzy kolejki przez zakończeniem rozgrywek drużyna prowadzona przez trenera Stanisława Pączka zapewniła sobie awans do wyższej klasy rozgrywek.
    Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w A klasie, mając nadzieję, że "Beskid" zagości w niej na dłużej niż tylko jeden sezon, jak to było po poprzednim awansie.
    Radość zawodników, kierownictwa i sympatyków Klubu, po zakończeniu zwycięskiego (7:1) meczu z "Polonią" Wyżyce i uzyskaniu awansu była duża. Teraz, po krótkiej przerwie, przyjdzie czas na wznowienie treningów i solidne przygotowanie się do gry z silniejszymi rywalami.
    Awans wywalczyli: bramkarze: Kukla Wojciech, Kądziołka Sylwester, obrońcy: Guzik Adam, Kądziołka Dominik, Tyndel Andrzej, Dudzic Daniel, Bilski Wiesław, Dudzic Rafał, Ptak Mirosław; pomocnicy: Surma Jan, Kłusek Tomasz, Łękawa Zygmunt, Banat Ryszard, Polivka Marcin, Mikus Radosław, Janiczek Marcin, Nowak Michał, Pławecki Damian, Skowronek Rafał, Bednarz Mariusz oraz napastnicy: Trzeciak Krzysztof, Janiczak Paweł, Kot Marcin, Guzik Marcin.

 Gratulacje składa drużynie Jan Krupa z Podpkręgu w Bochni. Wręczenie pucharu za awans.
Okolicznościowe upominki z okazji awansu. Kapitan drużyny Jan Surma z pucharem za awans.
Tabliczka na pucharze za awans. Gratulacje od kierownictwa Klubu.
Gratulacje od rywali. Mecz "Beskidu" z "Polonią" Wyżyce.
Drużyna seniorów KS "Beskid" Żegocina przed meczem z "Polonią". Kolejny piękny puchar umięści w gablocie Prezes Klubu P. Bukowiec.
Drużyna seniorów KS "Beskid" Żegocina przed meczem z "Polonią". Kolejny piękny puchar umięści w gablocie Prezes Klubu P. Bukowiec.
RELACJA WIDEO >>> RELACJA Z MECZU "BESKID" - "POLONIA"

[wstecz]