"GROSIK" PO RAZ KOLEJNY W KRAKOWIE

Koncert "Grosika" na estradzie przed Wieżą Rauszową w Krakowie.

Koncert "Grosika" na estradzie przed Wieżą Rauszową w Krakowie.

Koncert "Grosika" na estradzie przed Wieżą Rauszową w Krakowie.

     20 czerwca 2010 roku, w niedzielne popołudnie, już  po raz siedemnasty Fundacja "Prometeusz" Pro Publico Bono, której od  początku istnienia przyświeca motto działania: "Za jeden uśmiech, za chwilę radości, za serce gorące, za okruch miłości" urządziła Wielki Festyn Integracyjny dla Dzieci w Rynku Głównym w Krakowie.
    Na estradzie tuż  przy Wieży Ratuszowej razem z dziećmi bawili się znani artyści oraz zespoły: m.in. Olek Kobyliński "Makino" z zespołem "Andrusy", zespół "The Postman"- polscy "Beatlesi" z Wrocławia, "Cheer Leader" ,,Anixi" z Rzeszowa, Zespół Pieśni i Tańca ,"Mazowiacy" z Warszawy, Zespół ,,Bąbelki"- Artyści Niepełnosprawni DPS w Gnojnie oraz  Zespół ,,Grosik" z Rozdziela, który
uczestniczy w tej charytatywnej imprezie już od kilku  lat. Fundacja zawsze zapewnia rozdzielskiej grupie przewóz, poczęstunek i drobne upominki.
    Na wiele godzin estrada została oddana we władanie dzieciom. W niezliczonej ilości konkursów najmłodsi mogli popisać się  swoimi umiejętnościami artystycznymi i sportowymi. Dla wszystkich laureatów przygotowano wspaniałe nagrody (sprzęt RTV, rowery, zabawki). Zadbano także o żołądek milusińskich i ich rodziców, częstując ich grochówką z żołnierskiej kuchni polowej.

Koncert "Grosika" na estradzie przed Wieżą Rauszową w Krakowie. Koncert "Grosika" na estradzie przed Wieżą Rauszową w Krakowie.
Koncert "Grosika" na estradzie przed Wieżą Rauszową w Krakowie. Publiczność.
"Grosik" w Krakowie. "Grosik" w Krakowie.
Przed Bramą Floriańską. Przed Barbakanem.

[wstecz]