Premiera sztuki "Narodziny Miłości" w wykonaniu uczestników ŚDS w Żegocinie.

"NARODZINY MIŁOŚCI" - SPEKTAKL UCZESTNIKÓW ŚDS W ŻEGOCINIE - 17.01.2012

  Środowiskowy Dom Samopomocy w Żegocinie  w dniu 24 stycznia 2012 roku w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie zaprezentował krótkie przedstawienie teatralne pt. "Narodziny Miłości", w którym wszystkie role grali Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Żegocinie.
    Premiera tego przedstawienia, odbyła się 17 stycznia 2012 roku, także w sali widowiskowej CKSiT w Żegocinie. Zaproszono na nią rodziny uczestników oraz samorządowe władze Gminy Żegocina (Obecni byli m. in. Przewodniczący Rady Gminy Jan Marcinek, Wójt Jerzy Błoniarz), a także ks. proboszcza Leszka Dudziaka. W tematykę przedstawienia wprowadziła zgromadzonych Kierowniczka ŚDS w Żegocinie Ewa Tajs. Potem zabrzmiała "Kolęda dla nieobecnych" i wkrótce, na tle specjalnie przygotowanej dekoracji, pojawili się pierwsi aktorzy.
     O tym, że ten wzruszający spektakl o poszukiwaniu "Narodzonej Miłości" zagrany przez Uczestników ŚDS w Żegocinie, zrobił na widzach duże wrażenie i wzbudził w nich entuzjazm, świadczy fakt, że po wybrzmieniu ostatnich słów spektaklu i pojawieniu się na scenie wszystkich wykonawców, publiczność zrobiła im owację na stojąco.
    Wiele słów uznania o pracy całego zespołu, który przygotował spektakl, wypowiedział w imieniu swoim i widzów Wójt Gminy Żegocina Jerzy Błoniarz.

Ewa Tajs wita publiczność. Jedna zpoczątkowych scen spektaklu.
Scena w Redakcji Kuriera. Ubieranie choinki.
Scena wigilijna. Ukłon aktorów.
Owacja publiczności. Gratulacje i podziękowania od Wójta Gminy.

Premiera sztuki "Narodziny Miłości" w wykonaniu uczestników ŚDS w Żegocinie. - 17.01.2012 r.

[wstecz]