Występ "Grosika" w Hali Wisły Kraków - 12.02.2012 r.

ZESPÓŁ "GROSIK" NA XIX WIELKIM INTEGRACYJNYM BALU KARNAWAŁOWYM - KRAKÓW - 12.02.2012

    Dnia 12 lutego 2012 roku rozdzielski zespół "Grosik" swoim występem zabawiał licznie zgromadzoną w Hali "Wisły" w Krakowie publiczność. W tym dniu miał tu miejsce XIX Wielki Integracyjny Bal Charytatywny dla Dzieci, organizowany co roku przez Fundację Prometeusz Pro Publico Bono.
    Na imprezę organizatorzy zapraszają co roku dwa tysiące dzieci w wieku od 3 do 14 lat, zwłaszcza tych poszkodowanych przez los. Warunkiem uczestnictwa w Balu jest posiadanie zaproszeń, które są bezpłatnie wydawane przez Fundację. Dzieci biorą udział w kilkugodzinnej zabawie. Otrzymują paczkę, oraz talon, który zamienią podczas imprezy na słodki poczęstunek.
Atrakcje podczas balu zagwarantowali w tym roku m.in.: zespoły: "Andrusy z Wielkim Makino", "Bąbelki"- Artyści Niepełnosprawni DPS w Gnojnie, Rodzinna Kapela Bugajskich z Kęt oraz Zespół "Grosik" z Rozdziela. Zabawa rozpoczęła się przedstawieniem "Smurfy" w wykonaniu aktorów z Teatru "Mobile" w Krakowie pod dyrekcją Marka Pysia.
    Do zgromadzonych najpierw głos zabrał Prezydent Fundacji Wiesław Ibek, który w towarzystwie wielu zaproszonych gości oraz sponsorów otwarł imprezę, witając wszystkich zebranych oraz podziękował ludziom dobrej woli za wszelką pomoc oraz ich Wielkie Serce.
Prowadzony przez Panią Annę Zelek zespół "Grosik" uczestniczył w tej imprezie już po raz dziesiąty. Występ co roku jest charytatywny. Fundacja zawsze zapewnia uczestnikom zespołu przewóz oraz poczęstunek i paczkę od Św. Mikołaja. Opiekunami w czasie wyjazdu były Panie: Anna Zelek, Teresa Mleczko, Aleksandra Szewczyk.

XIX Wielki Integracyjny Bal Charytatywny dla Dzieci XIX Wielki Integracyjny Bal Charytatywny dla Dzieci
Występ "Grosika" w Hali Wisły Kraków - 12.02.2012 r. Występ "Grosika" w Hali Wisły Kraków - 12.02.2012 r.
Występ "Grosika" w Hali Wisły Kraków - 12.02.2012 r.

[wstecz]