Młodzież szkolna na spotkaniu z policjantem i Strażą Graniczną.

ZS W ROZDZIELU - SPOTKANIE ZE SŁUŻBAMI MUNDUROWYMI - 09.02.2012

     Gimnazjum w Rozdzielu uzyskało już Certyfikat Szkoły Promującej Bezpieczeństwo. W bieżącym roku szkolnym 2011/12 starania w celu otrzymania certyfikatu "Bezpiecznej Szkoły" podjęła Szkoła Podstawowa im Władysława Orkana w Rozdzielu. W związku z tym, uczniowie i nauczyciele podejmują szereg działań mających na celu poprawić bezpieczeństwo i wyeliminować zagrożenia na terenie szkoły i w jej otoczeniu.
      Jeszcze przed feriami, w dniu 9 lutego 2012 roku, uczniowie Zespołu Szkół w Rozdzielu uczestniczyli w spotkaniu z Policjantem - Marcinem Dańcem - dzielnicowym Gminy Żegocina. Towarzyszyli mu dwaj funkcjonariusze Straży Granicznej z Tarnowa:, st. chorąży sztabowy Mariusz Sokołowski i chorąży - Piotr Kopacz.
    Policjant przeprowadził pogadankę dotyczącą bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Funkcjonariusze Straży Granicznej skierowali do uczniów kilka słów na temat zagrożeń związanych z alkoholem i narkotykami.
    W dniu 10 lutego 2012 roku, podczas zebrania z rodzicami w Zespole Szkół w Rozdzielu, aspirant Zbigniew Pławecki -  kierownik Posterunku Policji w Żegocinie - omawiał kwestię odpowiedzialności karnej młodocianych oraz zagrożeń związanych z Internetem i środkami odurzającymi.

Spotkanie ze Strażą Graniczną. Spotkanie ze Strażą Graniczną.
Policjant Marcin Daniec. Gazetka szkolna.

Zespół Szkół w Rozdzielu - spotkanie z Policją i Strażą Graniczną - 09.02.2012 r.

Spotkanie policjanta z rodzicami. Spotkanie policjanta z rodzicami.

Zespół Szkół w Rozdzielu - spotkanie policjanta z rodzicami - 10.02.2012 r.

Materiał nadesłany.

[wstecz]