Pani Dyrektor gratuluje dziewczynkom sukcesu.

Laureatki: Ola i Monka Jędrzejek.

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE PLASTYCZNYM -  23.04.2012

     Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Mikołaja wzięła udział w konkursie plastycznym Zapromuj Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża" zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych, a także zmotywowanie uczniów do stworzenia prac, które będą promowały Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża" na terenie województwa.
     Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z klas 0-III, z terenu województwa małopolskiego i obejmował dwie kategorie: zbiorową - konkurs na plakat promujący Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża" i indywidualną - konkurs na projekt zakładki do książki promującej Małopolskie Dni Książki "Książka i Róża". W tej drugiej kategorii dwie dziewczynki z Oddziału Przedszkolnego PSP w Bytomsku: Aleksandra Jędrzejek i Monika Jędrzejek zdobyły wyróżnienia. Wygrała Dominika Antosz ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie.
    Podczas apelu szkolnego Pani Barbara Janicka-Mikus przekazała dziewczynkom dyplomy i nagrody przekazane przez organizatorów konkursu. Kolejny sukces plastyczny dzieci z PSP w Bytomsku został nagrodzony burzliwymi oklaskami.

SERWIS WWW.KSIAZKAIROZA.PL >>>

[wstecz]