"Grosik" w Krakowie - 24.06.2012.

"GROSIK" NA XIX FESTYNIE INTEGRACYJNYM W KRAKOWIE - 24.06.2012

     W niedzielę, 24 czerwca 2012 oku, na krakowskim Rynku Głównym, odbył się XIX. Wielki Integracyjny Festyn dla Dzieci. Organizatorem imprezy była Fundacja Prometeusz Pro Publico Bono, której od początku istnienia przyświeca motto działania: "Za jeden uśmiech, za chwilę radości, za serce gorące, za okruch miłości".
    Na Festyn co roku zapraszany jest zespół "Grosik" z Rozdziela, który tym razem na krakowskiej scenie zaprezentował się w 26-osobowym składzie (grupa młodsza i starsza). Zespół zabawiał publiczność góralskimi piosenkami i tańcami. Piękne kolorowe stroje, skoczna muzyka, wzbudziły aplauz widowni. Mali górale stali się ,,żywą" atrakcją turystyczną, gdyż zapraszani byli do pamiątkowych zdjęć.
    Festyn uświetnili również inni wykonawcy, m.in. zespoły muzyczne: "Czasza" 6. Brygady Powietrzno - Desantowej, "Little Breaver" - finaliści "Must Be The Music", zespół rockowy z Białegostoku, rodzinna Kapela Bugajskich z Kęt.
    W trakcie święta dedykowanego całym rodzinom, na dzieci czekały liczne atrakcje. Podczas niedzielnej zabawy uczestnicy, w tym również członkowie zespołu ,,Grosik" mogli wykazać się swoimi umiejętnościami artystycznymi na specjalnie przygotowanej estradzie, wziąć udział w zawodach sportowych oraz konkursach intelektualnych. Na wszystkich czekały cenne nagrody, a zespołom organizatorzy zapewnili przewóz, poczęstunek oraz drobne upominki.

"Grosik" na XIX Wielkim Festynie Integracyjnym dla Dzieci - 24.06.2012

"Grosik" na XIX Wielkim Festynie Integracyjnym dla Dzieci - 24.06.2012

"Grosik" na XIX Wielkim Festynie Integracyjnym dla Dzieci - 24.06.2012

Materiał nadesłany

[wstecz]