ZOO w Krakowie.

WYCIECZKA DO KRAKOWSKIEGO ZOO - 03.08.2012

   Dnia 3 sierpnia 2012 r. odbyła się wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie, zorganizowana przez CKSiT w Żegocinie w celu poznania życia dzikich zwierząt. Uczestnikami były dzieci oraz rodzice z Żegociny, Rozdziela, Bytomska i Łąkty Górnej. Pomimo zapowiadanego upału, nikt nie zrezygnował z wycieczki. O godz. 9.00 wyjechaliśmy z Żegociny i już po godzinnym przejeździe byliśmy na miejscu.
    Po wykupieniu biletów, swą trasę zaczęliśmy od oglądania przepięknych różnokolorowych ptaków. Potem przeszliśmy do zwierząt znajdujących się na wybiegach m.in. widzieliśmy: słonie, tygrysy, lamparty, wilki, lisy, mini hipopotama, kozice górskie, jelenie, sarny, foki, zebry, małpy, krokodyle. Radośnie przywitały nas zwierzaki z MINI ZOO w którym dzieci nakarmiły: osły, kuce, żółwie, świnki morskie. Podczas zwiedzania omijaliśmy jeszcze wiele bardzo interesujących zwierząt, ale się nawet nie zorientowaliśmy kiedy minął czas naszego zwiedzania i musieliśmy wracać.
    Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że wycieczka była bardzo udana, gdyż spotkanie z naturą całego świata bardzo nas zafascynowało i nie ruszając się z Polski, mogliśmy "zobaczyć" kawałek świata.

Materiał nadesłany.

Wycieczka do ZOO w Krakowie - 03.08.2012 r. Wycieczka do ZOO w Krakowie - 03.08.2012 r.
Wycieczka do ZOO w Krakowie - 03.08.2012 r. Wycieczka do ZOO w Krakowie - 03.08.2012 r.

Wycieczka do ZOO w Krakowie - 03.08.2012 r.

[wstecz]