Tesco dla szkół 2012.
ZAGŁOSUJ NA FILMIK Z PSP W BYTOMSKU - 19.11.2012

    "Tesco dla Szkół" - to jeden z najlepszych programów pomocowych dla szkół. Niezmiennie od 10 lat Tesco Polska w ramach tego programuł wspiera szkoły podstawowe i gimnazjalne w całym kraju. Dzięki programowi ufundowane zostały pracownie komputerowe i multimedialne oraz sprzęt dydaktyczno - sportowy. W sumie Tesco pomogło ponad 11 tysiącom polskich szkół, zapewniając wyposażenie o łącznej wartości ponad 13 milionów złotych.
   Program "Tesco dla Szkół" to także fantastyczna zabawa dla uczniów, integrująca całą społeczność szkolną wokół wspólnego celu. To także praktyczna lekcja kreatywności i przedsiębiorczości. W ostatnich trzech latach tematem przewodnim konkursu Tesco dla Szkół była ekologia i kształtowanie proekologicznych postaw wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej. W tym roku Tesco dla Szkół koncentruje się na zdrowym i racjonalnym odżywianiu. Biorąc udział w konkursie dzieci w praktyczny i ciekawy sposób dowiadują się, jak mądrze i zdrowo się odżywiać, by czuć się dobrze i mieć energię do nauki. Bo to, co jedzą dzieci, ma ogromne znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju.
   Tegoroczny konkurs Tesco dla Szkół - "Zdrowo Najedzeni" to połączenie sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego odżywiania i świadomego wybierania produktów. W tym konkursie bierze udział Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Mikołaja w Bytomsku, która nakręciła filmik pt. "Rozsądni smakosze". Do konkursu zgłosiło się ponad 600 szkół z całej Polski, ale tylko 2 z powiatu bocheńskiego. Jego wynik będzie zależał od głosowania internautów. Do wygrania są pracownie multimedialne dla 10 najlepszych szkół.
    - Od 19 listopada do 17 grudnia, do godziny 23.59 można będzie oddać głos w konkursie na stronie http://www.tescodlaszkol.pl , do czego gorąco zachęcamy - mówi dyrektor placówki Pani Barbara Janicka-Mikus. Aby oddać głos należy utworzyć konto i po zalogowaniu się kliknąć w "oddaj głos" obok filmu bytomskiej szkoły.   
     Codziennie można oddać jeden głos. Tak więc każdy z Was może oddać aż 29 głosów ! Zachęcamy ! Załóżcie konto, oglądnijcie filmik i zagłosujcie ! Postawcie na Bytomsko !!!

TU ZAGŁOSUJESZ >>>

Materiał nadesłany: K.K.

[wstecz]