Zbióka drużyn w bocheńskiej hali.
PIŁKARZE PSP ŻEGOCINA NAJLEPSI W POWIECIE - 31.10.2012

    Jak burza przeszli przez eliminacje gminne i powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej piłkarze nożni z drużyny Publicznej Szkoły Podstawowej w Żegocinie, trenowanej przez Pana Wiesława Wolaka. 29 października 2012 roku drużyna z Żegociny bez straty punktu wygrała eliminacje gminne, pokonując PSP Bytomsko (10 : 1) i PSP Rozdziele (11 : 0). Miejsce drugie w gminie zajęła drużyna z Bytomska, która 4 : 1 wygrała z kolegami z Rozdziela.
   31 października 2012 roku, w Hali Miejskiej w Bochni, do turniejowej rywalizacji przystąpiło 9 zespołów, które podzielono na 3 grupy. W każdej grano w systemie "każdy z każdym", a zwycięscy grupy awansowali do grupy finałowej. W grupie I grały drużyny: PSP nr 2 Bochnia, PSP Sobolów, PSP Jodłówka, w grupie II: PSP Drwinia, PSP Muchówka, PSP Proszówki; w grupieIII: SP 7 Bochnia, PSP Żegocina, PSP Lipnica Murowana. Podopieczni Wiesława Wolaka odnieśli w swojej grupie wysokie zwycięstwa: 5 : 1 nad PSP nr 7 Bochnia  oraz 7 : 0 nad PSP Lipnica Murowana i wraz z drużynami: PSP Proszówki i PSP Sobolów  znaleźli się w grupie finałowej. Także tutaj nie dali rywalom żadnych szans, wygrywając z reprezentacją PSP Sobolów 4: 0 i PSP Proszówki 4 :1. Miejsce drugie, po zwycięstwie nad PSP Sobolów ( 3 : 1), zajęła drużyna PSP Proszówki.
    Drużyny grupy finałowej otrzymały dyplomy i nagrody w postaci piłek. Wygrana w Turnieju Powiatowym daje awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 14.11.2012 r. w Krzeszowicach.
    Drużyna PSP w Żegocinie zagrała w składzie: Łękawa Konrad, Matras Piotr, Banaś Adrian, Dziedzic Dawid, Matras Paweł, Dziedzic Piotr, Kuska Bartosz, Czapeczka Damian, Stelmach Maksymilian.

Drużyny na zbiórce. Dyplom dla reprezentacji PSP w Żegocinie.

Drużyny na zbiórce.

Dyplom dla drużyny PSP w Żegocinie.

[wstecz]