Plebiscyt "Lekarz Roku 2012".

Z A G Ł O S U J  ! !

Kupon z "Gazety Krakowskiej".

   Już po raz dziewiąty "Gazeta Krakowska" i firma Image Line Communications oraz Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie ogłosiły plebiscyt na "Lekarza Roku" oraz "Przychodnię Roku 2012".
   Obecnie trwa etap drugi tego plebiscytu. W pierwszym etapie Czytelnicy "Gazety Krakowskiej" proponowali swoich kandydatów. Spośród tych zgłoszeń Kapituła Konkursu wyłoniła finalistów, a właściwie przypieczętowała wolę Czytelników.
    Do 2. etapu konkursu weszło 19 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (wśród nich Pani Danuta Kwinta z Żegociny), 20 lekarzy specjalistów, 8 lekarzy dentystów i 17 przychodni. Są to ci medycy i przychodnie z Małopolski, które otrzymały najwięcej zgłoszeń.
   - Teraz można i warto na nich głosować. Wybierzmy wspólnie tych, którzy na co dzień troszczą się o nasze zdrowie i walczą o nasze życie - piszą organizatorzy Plebiscytu.
    Głosować można na dwa sposoby. Pierwszym jest zakupienie "Gazety Krakowskiej", wycięcie kuponu, jego wypełnienie i wysłanie dowolnej ich ilości na adres: "Gazeta Krakowska", al. Pokoju 3, 31-548 Kraków, z dopiskiem "Lekarz Roku".  (1,9 zł - cena gazety +  1,55 zł - koszt znaczka).
    Sposób drugi to wysłanie dowolnej liczny SMS-ów pod nr 72355 i w treści wpisujemy: LEKARZ.12 (co oznacza oddanie głosu na Panią Danutę Kwinta). W tym przypadku premią jest możliwość pobrania e-wydania "Gazety Krakowskiej" (plik pdf). Koszt jednego SMSa: 2.46 zł z VAT. SMS-y można wysyłać  do 3 stycznia 2013 r. do godziny 23.59.
    Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronach internetowych www.krakow.naszemiasto.pl oraz www.lekarz-roku.pl
    7 stycznia 2013 r. Kapituła Plebiscytu (przewodniczy prof. dr hab. Andrzej Matyja - przewodniczący Okręgowej Rady Lekarskiej) dokona ostatecznego zatwierdzenia laureatów po trzech (miejsce I, II oraz III) w każdej z kategorii, według liczby otrzymanych głosów. Kapituła wybierze także laureatów w dodatkowej kategorii wydarzenie/osobowość dotyczące zdrowia oraz przyzna tytuł Super Lekarza lub Super Przychodni, jeśli zdarzy się tak, że lekarze i przychodnie w poprzednich edycjach plebiscytu trzykrotnie zostali laureatami.

Źródło: www.gazetakrakowska.pl

[wstecz]