Prace uczniów ZS w Ł±kcie Górnej.

Wiktoria Piech.

SUKCES CZWARTOKLASISTKI W KONKURSIE PLASTYCZNYM

    Wiktoria Piech - uczennica klasy czwartej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ł±kcie Górnej znalazła się w gronie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116111 z siedzib± w Warszawie. Zajęła II miejsce w kategorii wiekowej do 12 lat.
   To duży sukces, gdyż na konkurs wpłynęło kilkaset prac z całej Polski, a Wiktoria znalazła się w grupie 6 laureatów ( 1-3 miejsce w kategorii do 12 lat; 1-3 miejsce w kategorii 13 do 18 lat) oraz 10 wyróżnionych. Celem konkursu było stworzenie z dowolnych materiałów swojej propozycji maskotki Telefonu 116 111 i doł±czenie pisemnego uzasadnienia swojego wyboru, np. dokończ zdanie "Uważam, że maskotka Telefonu 116 111..". Wiktoria to zdanie zakończyła tak: ... będzie roz¶mieszała wszystkie smutne dzieci".
   Do tego konkursu z samego ZS im. Jana Pawła II w Ł±kcie Górnej wł±czyło się aż 60 uczniów zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Mimo, iż uczniowie mieli tylko tydzień na wykonanie, to i tak zmobilizowali się i wykonali naprawdę ładne i oryginalne maskotki. Koordynatora konkursu w szkole, pani± Teresę Białkę bardzo ucieszył fakt, iż również oni otrzymali nagrody pocieszenia za udział w postaci różnych gadżetów od Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 jak i od sponsorów konkursu.
    Natomiast laureatka Konkursu - Wiktoria Piech - otrzymała za drugie miejsce w konkursie cenne nagrody: odtwarzacz MP4 Intenso Video Driver 4GB, grę planszow±, dużo gadżetów Telefonu Zaufania 116 111(m.in. kubek, długopisy itp.) oraz piękne dyplomy. 

Maskotka wykonana przez Wiktorię Piech.

Wiktoria Piech z torba peln± nagród.
wiktoria03.jpg (35562 bytes) Nagroda dla Wktorii Piech.

Materiał nadesłany: T.B.

[wstecz]