Stefania Dudek

POSZUKIWANIA ZAGINIONEJ KOBIETY

  29 stycznia 2013 roku około godz. 14.00 na terenie Zakładu Oczyszczalni Ścieków w Łąkcie Górnej odnaleziono ciało poszukiwanej 75-letniej kobiety, która była poszukiwana od 25 stycznia.Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta szła po zamarzniętym stawie i pod jej ciężarem załamał się lód. Kobieta utonęła, a staw ponownie w tym miejscu zamarzł, dodatkowo pokrywając się padającym śniegiem. Pracowników oczyszczalni zaintrygował leżący parasol oraz przyprószone śniegiem ślady - mówi Leszek Machaj, rzecznik bocheńskiej policji.
   W akcji poszukiwawczej zaangażowanych było kilkadziesiąt osób, również młodych, które spontanicznie przyłączyły się do poszukiwań prowadzonych przez rodzinę, policjantów, strażaków i druhów z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych.

2013-01-28
   Od piątku 25 stycznia trwają poszukiwania 75-letniej Stefanii Dudzic, mieszkanki Łąkty Dolnej (gm. Trzciana), która wyszła od kuzynki w Łąkcie Górnej z zamiarem powrotu do domu. Kobieta nie dotarła do domu i nieznane jest miejsce jej pobytu.
dzina, policjanci poszukują zaginionej kobiety - wzrostu około 156 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie - siwe, ubranej w długi czarny płaszcz z elementami odblaskowymi, spodnie materiałowe brązowe, czapka wełniana ciemnoróżowa. Zaginiona cierpi na zaniki pamięci. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt telefoniczny pod nr alarmowy 997.

2013-01-26
  25 stycznia około godz. 17.00 zaginęła 75-letnia mieszkanka Łąkty Dolnej (gm. Trzciana). Wyszła od kuzynki w Łąkcie Górnej z zamiarem powrotu do domu. Kobieta nie dotarła do domu i nieznane jest miejsce jej pobytu.
Rodzina, policjanci i strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w okolicznych miejscowościach poszukują zaginionej kobiety, wzrostu około 156 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie - siwe, ubranej w długi czarny płaszcz z elementami odblaskowymi, spodnie materiałowe brązowe, czapka wełniana ciemnoróżowa - podaje Leszek Machaj, rzecznik prasowy bocheńskiej policji.
   Zaginiona Stefania Dudzic cierpi na zaniki pamięci. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt telefoniczny pod nr alarmowy 997.

Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Bochni

[wstecz]