Pokonkursowa wystawka.

Ceremonia wręczania nagród.

KONKURSOWE SUKCESY UCZNIÓW PSP W BYTOMSKU - 02.02.2013

    Niedawno uczniowie PSP im. Św. Mikołaja w Bytomsku brali udział w dwóch różnych konkursach języka angielskiego. Jeden konkurs skupiał się wokół umiejętności plastycznych, natomiast drugi dotyczył wiedzy o języku angielskim.
   "Olimpiada Wiedzy Oxford Plus" - to konkurs, w którym uczniowie z klas III - VI musieli wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami z języka angielskiego poprzez rozwiązanie testu wyboru. Według kryteriów ustalonych przez organizatorów konkursu, zwycięzca to osoba, która zdobędzie 100 punktów w teście i otrzymuje miano laureata I stopnia z wyróżnieniem. Poza tym są jeszcze przyznawane tytuły za 96 punktów - laureat I stopnia, 92 punkty - laureat II stopnia, 88 punktów - laureat III stopnia, 84 punkty - laureat IV stopnia oraz 80 punktów - laureat V stopnia.
    Uczniowie bytomskiej szkoły brali udział w olimpiadzie po raz pierwszy. Z 21 uczestników wyłoniono trzech laureatów: laureata II stopnia - Damiana Banata z klasy IV, laureata III stopnia - Natalię Kukla z klasy III oraz laureata V stopnia - Radosława Daniela z klasy IV. Otrzymali oni nagrody książkowe oraz dyplomy, a pozostali uczestnicy dyplom oraz czasopismo "Kosmos". Uczniów do konkursu przygotowała Pani Maria Nazimek - nauczycielka języka angielskiego.
   Drugi konkurs pt. "Magic Christmas Card" skupiał się wokół zdolności artystycznych uczniów i dotyczył tematyki świątecznej. Organizatorem tego przedsięwzięcia była szkoła języka angielskiego w Bochni "Welcome School of English". Uczniowie mieli za zadanie wykonać kartki świąteczne w dowolnym formacie i dowolną techniką oraz napisać życzenia w języku angielskim. Zgodnie z tematyką konkursu kartki miały być magiczne i takie też były. Wśród nagrodzonych znalazł się: Wiktor Jędrzejek z klasy I (opiekun Barbara Janicka Mikus), który zdobył I miejsce w kategorii klas I-III, Monika Jędrzejek z klasy I (opiekun Barbara Janicka Mikus), która zajęła II miejsce w kategorii klas I-III, Wiktoria Fasuga z klasy VI (opiekun Katarzyna Kaszuba), która zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VI oraz Angelika Dziedzic z klasy II (opiekun Lucyna Nowak), która zajęła III miejsce w kategorii klas I - III. Ponadto wyróżnieni zostali: Kacper Ruman (klasa I), Karol Świder (klasa V) oraz Mateusz Matlęga (klasa VI). Wszyscy laureaci zostali zaproszeni na rozdanie nagród oraz wieczorek filmowy z popcornem i napojami do siedziby szkoły "Welcome" w Bochni. Ponadto przy współpracy z Galerią "Rondo" w Bochni można było przez okres ferii zimowych podziwiać magiczne kartki świąteczne na wystawie zorganizowanej przez Galerię "Rondo" oraz "Welcome School of English". Opiekę nad konkursem sprawowała w PSP w Bytomsku pani Maria Nazimek.

Ceremonia wręczania nagród. Ceremonia wręczania nagród.
Laureaci z PSP w Bytomsku. Laureaci z PSP w Bytomsku.
 Ceremonia wręczania nagród  Ceremonia wręczania nagród

Ceremonia wręczania nagród i laureaci z Bytomska wraz z nauczycielką Marią Nazimek.

Materiał nadesłany: M.N.

[wstecz]