JAK ZARABIAĆ DZIĘKI SŁOŃCU - ZEBRANIE INFORMACYJNE 07.03.2013

System fotowoltaiczny.

Szymon Kozak na spotkaniu informacyjnym w Żegocinie.

   O tym jak zarabiać na energii słonecznej mówił na zebraniu informacyjnym, zorganizowanym 7. marca 2013 r. w Klubie "Relaks" CKSiT w Żegocinie Pan Szymon Kozak - Dyrektor Regionalny Firmy "GreenNet", współpracującej z Bankiem Ochrony Środowiska. W sali klubowej jego informacji oraz odpowiedzi na licznie zadawane pytania słuchało 15 osób. Prelegent przedstawił założenia modelu biznesowego opartego na zarabianiu dzięki zastosowaniu produktów fotowoltaicznych.
  W wielkim skrócie mówiąc, zaprezentowana oferta skierowana dla osób i firm pragnących zarabiać na sprzedawaniu energii elektrycznej wytwarzanej w systemach solarnych (panelach fotowoltaicznych o mocy do 40 kW), zbudowanych w oparciu o kredyt, a w przypadku uzyskania dotacji, nawet bez własnego udziału finansowego. Wystarczy posiadać odpowiednio duży dach lub nasłonecznioną działkę o powierzchni około 12 arów, aby zarabiać na sprzedaży prądu z założonych tam instalacji fotowoltaicznych. Stało się to możliwe dzięki ustawie sejmowej o odnawialnych źródłach energii, która nakazuje zakładom energetycznym od maja br.
skupowanie energii odnawialnej oraz zezwala (dla mikroinstalacji do 40 kW) zbudowanie takiej małej elektrowni słonecznej na uproszczonych zasadach, tj. bez konieczności posiadania zezwoleń na budowę, koncesji itd.
 
Właśnie firma "GreenNet" z Bankiem Ochrony Środowiska, dzięki funduszom europejskim stworzyły możliwość budowania instalacji na kredyt i z możliwością pozyskania dotacji, gdyż wspólnie stworzyły kompletne rozwiązanie, dzięki któremu będzie można czerpać korzyści przez wiele lat.
   Dotacja jest związana ze stworzeniem miejsc pracy (samozatrudnienie lub zatrudnienie innych osób) i koniecznością zarejestrowania działalności gospodarczej. Czas nagli, bo wnioski o dofinansowanie i kredyt trzeba złożyć w okresie 15 - 26 kwietnia 2013 r.
   Pełną informację można uzyskać pod numerem telefonu: 519576638 lub emailem skozak@greennetdoradcy.pl.
   Więcej szczegółów >>>

Spotkanie informacyjne w Żegocinie - 07.03.2013 r. Spotkanie informacyjne w Żegocinie - 07.03.2013 r.
Spotkanie informacyjne w Żegocinie - 07.03.2013 r. Spotkanie informacyjne w Żegocinie - 07.03.2013 r.
Spotkanie informacyjne w Żegocinie - 07.03.2013 r.
ZOBACZ FILM "CZAS ENERGII ODNAWIALNEJ" >>> SERWIS GREENNETDORADCY >>>

[wstecz]