MOSIR Bochnia na turnieju w Trzcianie.

PIŁKARSKIE TALENTY Z ŻEGOCINY - 03.2013

   Gmina Żegocina była i jest kolebką wielu piłkarskich talentów. Największą karierę, jak dotychczas, zrobił bramkarz Marek Pączek (rocznik 1985) - piłkarz BKS Bochnia, Cracovi Kraków, Przeboju Wolbrom, GKS Katowice. Bardzo dobrze zapowiadał się również inny bramkarz z Żegociny, grający w BKS Bochnia Sylwester Kądziołka, sukcesy sportowe odnosił również Marian Kępa, który bronił bramki zarówno w piłce ręcznej, jak i nożnej.
   W ostatnich tygodniach znów głośno jest o piłkarskich talentach z Żegociny, ale tym razem już nie bramkarzach. Spore sukcesy zaczynają odnosić młodzi piłkarze z gminy Żegocina, grający w drużynie młodzików MOSiR Bochnia. Piotr Matras, Paweł Matras z Żegociny oraz Mateusz Matlęga z Bytomska stanowią o sile tej drużyny, która z powodzeniem rywalizuje w lidze, a także odnosi sukcesy w różnych turniejach, także międzynarodowych.
   Dla przykłady wymieńmy zwycięstwa w turniejach zorganizowanych w Trzcianie (24.01.2013 - Mateusz Matlęga - 14 bramek - król strzelców), Bochni - 17.02.2013 - Mistrzostwo Halowej Ligi TOZPN - finał - Mateusz Matlęga - 6 bramek, Bochni - 23.02.2013 -   XIII Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. Tomka Piotrowskiego - Mateusz Matlęga - 10 bramek - król strzelców; Limanowej - 2 - 3 marca 2013 roku - I. miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Młodzików - Mateusz Matlęga - 4 bramki).
   Mamy nadzieję, że pod kierunkiem trenera Janusza Piątka młodzi, utalentowani piłkarze z terenu gminy Żegocina, rozwiną swoje niewątpliwe talenty i grać będą z powodzeniem w znanych piłkarskich klubach.  

Przed meczem na turnieju w Trzcianie.

MOSIR Bochnia na turnieju w Trzcianie.

MOSIR Bochnia na turnieju w Trzcianie. Mateusz Matlęga - król strzelców turnieju w Trzcianie.
Mateusz Matlęga - kapitan drużyny odbiera puchar za zajęcie I miejsca. Drużyna młodzików MOSiR Bochnia z trenerem Januszem Piątkiem.

    

RELACJA Z TURNIEJU W TARNOWIE >>>

RELACJA Z TURNIEJU W TRZCIANIE >>>

RELACJA Z TURNIEJU W BOCHNI >>>

RELACJZ Z TURNIEJU W LIMANOWEJ >>>

[wstecz]