Zaproszenie na inaugurację rundy rewanżowej.

Zaproszenie na inaugurację rundy rewanżowej.

OPÓŹNIONA INAUGURACJA RUNDY REWANŻOWEJ - 21.04.2013

    Meczem z "Piastem" Łapanów, który rozpocznie się 20 kwietnia 2013 roku o godzinie 12.30 seniorzy "Beskidu" Żegocina rozpoczynają swój udział w rundzie rewanżowej rozgrywek bocheńskiej A-klasy. Większość zespołów tej ligi ma już za sobie po dwa mecze rundy rewanżowej. Długa zima, a właściwie długo zalegająca pokrywa śnieżna, spowodowały, że mecze 14 i 15 kolejki z udziałem"Beskidu", który miał być gospodarzem spotkań, zostały odwołane i przełożone. Dopiero w 16 kolejce 'Beskid" wystartuje w rozgrywkach, grając z wyżej klasyfikowanym i notowanym "Piastem" Łapanów.
    O tym, czy podopieczni trenera Stanisława Pączka zdołają wziąć rewanż za jesienną porażkę 2 : 5 i pokonają piłkarzy z Łapanowa, będziemy mogli przekonać się w najbliższe niedzielne popołudnie. Zapowiada się piękna pogoda, więc będzie okazja przekonać się o formie drużyny z Żegociny osobiście. Tym, którzy nie będą mogli oglądać meczu, a interesują się wynikami żegocińskiej drużyny, polecamy relację w oficjalnym serwisie klubowym.
    Tymczasem działaczy żegocińskiego klubu oraz samorząd gminy bulwersuje kradzież zestawu 3 lamp oświetleniowych zainstalowanych w ubiegłym roku na słupach wokół boiska; takich jak na zdjęciu na dole, po prawej. Więcej na ten teamt ===> tutaj.

Kradzież lamp oświetleniowych.

Lampy oświetleniowe na stadionie "Beskidu".

RELACJA Z MECZU >>>

[wstecz]