Ogłoszenie wyników.

Ceremonia wręczenia nagród.

PLASTYCZNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W ZĘBIE - 18.05.2013

    Zespół Szkół  im. Jana Pawła II w Zębie (gmina Poronin) był już po raz dwunasty organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Literacko - Plastycznego "Jan Paweł II Patron Najgodniejszy". Coroczna rywalizacja promuje na różnych płaszczyznach osobę polskiego papieża. Temat tegorocznego konkursu plastycznego brzmiał: "Z Janem Pawłem II na pielgrzymim szlaku".
    Wzięli w nim również udział uczniowie z gminy Żegocina. Dla jednego ucznia ze Szkoły Podstawowej w Łąkcie Górnej i trzech uczennic z Bytomska udział w tym konkursie zakończył się sukcesem. Przemysław Jawień z klasy I z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łąkcie Górnej (nauczyciel opiekun: Teresa Białka) i Aleksandra Belczyk z klasy I z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bytomsku (nauczyciel opiekun: Barbara Janicka-Mikus) zdobyli nagrodę. Zaś Monika Jędrzejek z klasy I z PSP w Bytomsku (nauczyciel opiekun: Barbara Janicka-Mikus) i Jolanta Jędrzejek z klasy V z PSP w Bytomsku ( nauczyciel opiekun: Bronisława Dziedzic - Fasuga) - zdobyły wyróżnienie.
    Uroczystość rozdania nagród miała miejsce dnia 18 maja 2013 roku z Zespole Szkół w Zębie. Rozpoczęła się o godzinie 10. Po powitaniu gości i nagrodzonych uczniów nastąpiła uroczysta akademia. Recytowano wiersze, śpiewano piosenki i w ciekawej formie przybliżano sylwetkę wybitnego Polaka - Papieża Jana Pawła II. Następnie Wójt Poronina pogratulował uczestnikom oraz nagrodzonym pięknych prac, które można było oglądnąć na wystawie. Wręczył im pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Dość daleką podróż uczniów z naszej gminy osłodził przygotowany słodki poczęstunek. Uczniowie wrócili zadowoleni i z pewnością będą uczestniczyć za rok w kolejnej edycji tego konkursu.

Laureaci z naszej gminy. Gratulacje dla P. Jawienia.
Nagrodzona praca M. Jędrzejek. Nagrodzona praca P. Jawienia.
Nagrodzona praca Aleksandry Belczyk z PSP w Bytomsku. Laureat - Przemysław Jawień- PSP w Łąkcie Górnej.

Materiał nadesłany

[wstecz]