Zakońćzenie roku szkolnego 2012/2013 w Zespole Szkół w Żegocinie.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - 28.06.2013

    28 czerwca 2013 roku we wszystkich szkołach w Polsce zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Był to dzień wyczekiwany przez przez każdego ucznia. Po dziewięciu miesiącach intensywnej nauki, nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Niektórzy wykorzystają go zapewne na spotkania z przyjaciółmi i błogie lenistwo, lecz niestety są i tacy, którzy będą musieli przynajmniej część czasu poświęcić na dodatkową naukę, aby zdać egzamin poprawkowy.
    Każda szkoła rozpoczęła ceremonię zakończenia roku szkolnego od udziału w mszy świętej, będącej zakończeniem roku katechetycznego. W szkołach odbyły się natomiast uroczyste akademie, podczas których żegnano absolwentów, dziękowano wychowawcom i nauczycielom, przedstawiano programy artystyczne. Najlepsi uczniowie otrzymywali świadectwa z wyróżnieniem (czerwonym paskiem) oraz nagrody książkowe, także za pracę społeczną.
   Po dwóch miesiącach wakacji, oby szczęśliwych dla każdego, uczniowie w poniedziałek 2 września 2013 r. powrócą do szkół. Tym razem będą witać nowe koleżanki i kolegów z klas najmłodszych w danym typie szkoły.
    Oto nasze relacje z zakończenia roku szkolnego w placówkach oświatowych gminy Żegocina.

[wstecz]