nabasenie00.jpg (42583 bytes)

TŁOK NA BASENIE W ŁĄKCIE GÓRNEJ - 03.08.2013

     Fala niespotykanych kilkudniowych upałów, podczas których temperatura osiągała w cieniu pond 35 stopni Celsjusza, dotarła do Polski na przełomie lipca i sierpnia 2013 roku. W tej sytuacji każdy szukał chociaż trochę cienia i ochłody. Jednym z takich miejsc, które tego mogły dostarczyć jest otwarty basen w Łąkcie Górnej, w ubiegłym roku zmodernizowany.
    Nie ma się więc co dziwić, że w dniach upałów panuje na tym obiekcie, zwłaszcza we wczesnych godzinach popołudniowych olbrzymi tłok. Można tu spotkać, pluskających w tym niewielkim basenie zarówno dzieci, jaki i młodzież, a nawet osoby starsze. To nie tylko mieszkańcy gminy Żegocina, ale także goście z sąsiednich gmin. Na terenie powiatu bocheńskiego w tym roku czynne są tylko dwa otwarte kąpieliska, które uzyskały zgodę Sanepidu na funkcjonowanie. To mały basen w Łąkcie Górnej i znacznie większy w Nowym Wiśniczu (Leksandrowej). Z powodu modernizacji nie jest natomiast czynny duży obiekt, jakim jest Zalew w Łapanowie.
   Udając się w upalne dni do Łąkty Górnej trzeba się niestety liczyć z tłokiem, co jednak nie oznacza, że nie będzie się można tutaj ochłodzić w wodzie. Ale o pływanie w godzinach tłoku będzie raczej trudno.

Na basenie w Łąkcie Górnej - 03 sierpnia 2013 r.   Na basenie w Łąkcie Górnej - 03 sierpnia 2013 r.
Na basenie w Łąkcie Górnej - 03 sierpnia 2013 r.  Na basenie w Łąkcie Górnej - 03 sierpnia 2013 r.
Na basenie w Łąkcie Górnej - 03 sierpnia 2013 r.  Na basenie w Łąkcie Górnej - 03 sierpnia 2013 r.

Na basenie w Łąkcie Górnej - 03 sierpnia 2013 r.

REGULAMIN BASENU W ŁĄKCIE GÓRNEJ >>>

[wstecz]