Galeria i Pracownia Konserwatorska w Żegocinie.

Galeria i Pracownia Konserwatorska w Żegocinie.

OTWARTO GALERIĘ I PRACOWNIĘ USŁUG ARTYSTYCZNYCH I RENOWACYJNYCH

   Galeria Artystyczno - Konserwatorska to nowa, funkcjonująca od 1 marca 2014 r. placówka na gospodarczej i jednocześnie kulturalnej mapie Gminy Żegocina. Jest prowadzona przez magister konserwacji dzieł sztuki - Panią Marię Ostrowską z Żegociny. Mieści się w wynajętym od Gminnej Spółdzielni lokalu (Żegocina 248), usytuowanym na parterze budynku, położonego na wprost przykościelnego parkingu.
   Oferuje szeroką gamę usług, nie tylko konserwatorskich, ale także malarskich i projektowych, m. in: dekoracyjne malarstwo elewacyjne i we wnętrzach, malowanie kopii obrazów (przykłady można zobaczyć w Galerii), malowanie portretów i inne usługi plastyczne. Z kolei usługi z zakresu renowacji i konserwacji obejmują m. in: czyszczenie i renowację obrazów, malarstwa ściennego, figur sakralnych i przedmiotów o wartości pamiątkowej, renowację i złocenie ram do obrazów i innych obiektów pozłacanych. Właścicielka Galerii bezpłatnie dokonuje wyceny usług oraz udziela porad. Serdecznie zaprasza do skorzystania z proponowanych usług.
   W nowocześnie i stylowo urządzonym pomieszczeniu można oglądnąć namalowane przez Panią Marię Ostrowską obrazy, przykłady kopii obrazów oraz zdjęcia ilustrujące obrazy i inne przedmioty przed i po wykonanej renowacji ilustrujące umiejętności właścicielki Galerii. Można ją tu spotkać osobiście codziennie (od poniedziałku do soboty w godzinach od 14 do 16, a w niedzielę od 12 do 14); można też umówić się telefonicznie (14 6132637 lub 784020187) na inny termin.

Galeria i Pracownia Konserwatorska w Żegocinie. Galeria i Pracownia Konserwatorska w Żegocinie.

W Galerii Pani Marii Ostrowskiej.

[wstecz]