Walne Zebranie Członków SRGiWP w Żegocinie - 26.06.2014.

WALNE ZEBRANIA CZŁONKÓW ŻEGOCIŃSKICH STOWARZYSZEŃ - 06.2014

    Wszystkie organizacje społeczne, zarejestrowane jako stowarzyszenia mają obowiązek corocznego odbywania walnych zebrań, na które zapraszani są wszyscy członkowie tych organizacji. W gminie Żegocina działa kilka stowarzyszeń. Jako pierwsi obradowali członkowie ochotniczych straży pożarnych, którzy tegoroczne zebrania odbywali w pierwszym kwartale 2014 roku.
   W końcu czerwca walne zebrania członków odbyły się w dwóch kolejnych, żegocińskich stowarzyszeniach. Członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Gminy i Wspierania Przedsiębiorczości obradowali na zebraniu sprawozdawczym w dniu 26 czerwca 2014 roku w sali narad Urzędu Gminy w Żegocinie. Dwa dni później, tj. w dniu 28 czerwca 2014 roku, w Klubie "Relaks" CKSiT w Żegocinie, na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym spotkali się członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Żegocińskiej im. Czesława Blajdy.
   Oba Stowarzyszenia odgrywają bardzo dużą rolę w życiu społecznym i ekonomicznym gminy i podejmują różnorodne działania w celu realizacji swoich zadań statutowych.
   Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z obu zebrań, zamieszczonych w serwisach internetowych tych organizacji. Kliknięcie w zdjęcie poniżej przeniesie Państwa na strony z relacjami.

LINKI
Walne Zebranie Członków SRGiWP w Żegocinie. Walne Zebranie Członków SPZŻ.
Walne Zebranie Członków SRGiWP w Żegocinie - 26.06.2014. Walne Zebranie Członków SPZŻ - 28.06.2014.

[wstecz]