Informacja US w Bochni.

INFORMACJA URZĘDU SKARBOWEGO W BOCHNI

   Urząd Skarbowy w Bochni informuje, iż już wkrótce to administracja podatkowa będzie wypełniać PIT za Podatnika. Aby mogło to być możliwe planowane jest wprowadzenie od 1 stycznia 2015 roku obowiązkowej formy elektronicznego składania PIT-11 dla firm zatrudniających powyżej 5 pracowników, mniejsze firmy zachowają prawo do składania PIT-11 w formie papierowej, ale w krótszym terminie - do końca stycznia.
    Ministerstwo Finansów uruchomiło centralny Portal Podatkowy wspierający podatników w prawidłowym wypełnianiu obowiązków podatkowych. Pod adresem www.portalpodatkowy.mf.gov.pl znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące podatków oraz  interaktywne formularze podatkowe wraz  z instrukcją, które po wypełnieniu i opatrzeniu bezpiecznym podpisem elektronicznym będzie można przesłać do systemu. Częścią portalu jest system e-Deklaracje dostępny pod adresem www.e-deklaracje.gov.pl
    Urząd Skarbowy w Bochni zachęca już teraz do zapoznania się z  w/w systemem i przygotowania się do składania deklaracji i informacji podatkowych za 2014 rok drogą elektroniczną.

[wstecz]