"MAŁOPOLSKA. WIDAĆ ZMIANY" - ZAGŁOSUJ I WYGRAJ NAGRODĘ.

glosuj01.jpg (27369 bytes)

   Na terenie każdego powiatu w Małopolsce realizowane są projekty i inwestycje, których realizacja możliwa była dzięki unijnemu dofinansowaniu. Wiele z nich na trwałe wpisało się już w otaczający nas krajobraz, inne warto pokazywać, tak by stanowiły przykład "dobrych praktyk". Wszystko to sprawia, że Małopolska jest dzisiaj województwem, w którym nie tylko dobrze się żyje i pracuje, ale też odpoczywa. To region, gdzie stawia się na innowacyjne rozwiązania oraz premiuje przedsiębiorczych mieszkańców.
   Województwo Małopolskie chcąc nagrodzić wysiłek beneficjentów, ogłosiło Plebiscyt na najlepszą inicjatywę lokalną realizowaną z Funduszy Europejskich w Małopolsce pn. "Małopolska. Widać zmiany". Jego celem jest promocja ciekawych i ważnych z punktu widzenia lokalnych społeczności inicjatyw, które wpłynęły m.in. na podniesienie komfortu i jakości życia, zmieniły estetykę miejscowości lub podniosły standardy edukacji czy ochrony zdrowia.
   W ramach każdego powiatu prezentowane są projekty, zarekomendowane przez organizatora, na które mieszkańcy Małopolski mogą oddać swój głos.

  Wśród nich jest uruchomienie dodatkowego oddziału dla dzieci w wieku 3-4 lat w Przedszkolu Publicznym w Żegocinie. Głosowanie odbywa się na stronie www.malopolskawidaczmiany.pl   i potrwa do końca września. Laureaci uhonorowani zostaną pamiątkowymi statuetkami, a głosujący mają szansę wygrać nagrody - czytniki e-booków. Zachęcamy do głosowania!

[wstecz]