Szkolenie rekrutacyjne w Żegocinie - 10.10.2014 r.

REKRUTACJA DO PROJEKTU "KLASTER DRZEWNY" ZAKOŃCZONA - 10.10.2014

     Stowarzyszenie Rozwoju Gminy i Wspierania Przedsiębiorczości w Żegocinie oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Raby" ogłosiły nabór przedsiębiorców do projektu pt. "Klaster drzewny - organizacja szkolenia w największym w Skandynawii, w ośrodku szkoleniowym i transferu technologii TAEK w Finlandii oraz promocja lokalnych zasobów przyrodniczych i kulturowych związanych z drzewem, a także lokalnej przedsiębiorczości przez wydanie wspólnej publikacji".
   Szkolenie rekrutacyjne dla zainteresowanych udziałem w tym projekcie odbyło się 10 października 2014 r. w sali narad Urzędu Gminy w Żegocinie. Szkolenie, na które przybyło 9 osób, poprowadził osobiście Pan Krzysztof Kwatera - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Dolina Raby".
   Trudu napisania projektu i jego realizacji podjęło się Stowarzyszenie Rozwoju Gminy i Wspierania Przedsiębiorczości w Żegocinie, którego Prezes - Pan Jan Marcinek także uczestniczył w spotkaniu. W ilustrowanym zdjęciami i filmami wykładzie Pan Krzysztof Kwatera przedstawił Ośrodek TEAK w Jurvie oraz Teuva Rasinitie, w Finlandii i dokładnie przedstawił program tego wyjazdowego szkolenia, które jest bezpłatne dla uczestników projektu.
   Ponieważ od razu pięciu przedsiębiorców obecnych na szkoleniu, a związanych z przetwórstwem drzewnym z terenu działania LGD "Dolina Raby" (3 z Gminy Żegocina, po 1 z gmin Łapanów i Gdów) wyraziło chęć udziału w tym projekcie, przystąpiono do ustalania terminu wyjazdu, odpowiedniego dla zainteresowanych. Do projektu wpisano także jedną osobę rezerwową (z Gminy Żegocina). Tym samym rekrutacja do tego interesującego projektu została zakończona.  
   Wstępnie wyjazd zaplanowano na połowę listopada br.

Szkolenie rekrutacyjne w Żegocinie - 10.10.2014 r.

Szkolenie rekrutacyjne w Żegocinie - 10.10.2014 r.

Szkolenie rekrutacyjne w Żegocinie - 10.10.2014 r.

[wstecz]