5. miejsce Łąkty Górnej.

Podwórko "Nivea".

UDAŁO SIĘ -   PLAC ZABAW NIVEA DLA ŁĄKTY GÓRNEJ - DZIĘKUJEMY

     Do udziału w akcji "Podwórko NIVEA" Gmina Żegocina zgłosiła Łąktę Górną, która ma znakomicie zlokalizowany plac w okolicy szkoły. Przez cały miesiąc trwała zacięta rywalizacja pomiędzy miejscowościami, które zostały zgłoszone do tego internetowego konkursu. Liczba głosów oddawanych na Łąktę Górną pozwalała na to, że przez większość dni utrzymywała się w pierwszej dwudziestce. 30 kwietnia 2015 roku, wieczorem, została jednak wypchnięta poza dwudziestkę. Pozytywne rozstrzygnięcie przyniosły dopiero ostatnie godziny głosowania.
  Dzięki przysłowiowemu "rzutowi na taśmę", zmobilizowaniu się lokalnej społeczności i wielu przyjaciół z całej Polski udało się ostatecznie uzyskać 67297 głosó i zająć wysoką 5 lokatę. Dzięki temu piękne Rodzinne Miejsce Zabaw "Podwórko NIVEA" zostanie wybudowane także w Łąkcie Górnej. Wszystkim za oddane głosy serdecznie dziękujemy.
  Teraz kolej na Urząd Gminy w Żegocinie, który musi przygotować niezbędną dokumentację. O budowie "Podwórko NIVEA" będziemy informować.

Sołtys Łakty Gónej Tadeusz Stary z plakatem akcji "Podwórko Nivea". Etapy akcji.

"PODWÓRKO NIVEA" - ODDAJ GŁOS NA ŁĄKTĘ GÓRNĄ - 01.04.2015

    Firma kosmetyczna Beiersdorf nie tylko produkuje kosmetyki do pielęgnacji skóry marki NIVEA, ale wspiera również rozwój rodzin i lokalnych społeczności. - Troska o rodziny w szerszym zakresie niż tylko pielęgnacja skóry jest dla nas czymś naturalnym. Dlatego też pragniemy wspierać rozwój rodzin, a tym samym wspólnie dbać o nasze najbliższe otoczenie. Nivea"zapewnia wsparcie różnorodnym projektom na całym świecie, które służą rodzinom i dotyczą społecznie ważnych kwestii. Nasze działania przejawiają się nie tylko we współpracy z miejscowymi partnerami, ale również poprzez aktywne, osobiste zaangażowanie naszych pracowników. W Polsce koncentrujemy się przede wszystkim na takich zagadnieniach, jak wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i integracji rodzin. Nasza troska o rozwój rodzin to część realizacji celu społecznego, jaki cała firma Beiersdorf wyznaczyła sobie na rok 2020 - chcemy dotrzeć do miliona rodzin w celu poprawy ich życia - pisze firma w swoim serwisie internetowym.
   Dwie najbardziej znane w Polsce akcje tej firmy to: "Szkółki Piłkarskie NIVEA" i "Podwórko NIVEA". Dzięki tym akcjom już 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzymało najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy, a także zbudowano 100 placów zabaw.
   W tym roku NIVEA zaprosiła do kolejnej akcji. Wybuduje niepowtarzalne 40 "Podwórek NIVEA", w miejscowościach, które zbiorą największą liczbę głosów Internautów. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Głosować można od 1 kwietnia do 31 maja 2015 roku.
   Do udziału w akcji "Podwórko NIVEA" Gmina Żegocina zgłosiła Łąktę Górną, która ma znakomicie zlokalizowany i częściowo już urządzony plac w okolicy zabytkowego dworu, stawu i szkoły. Umiejscowienie takiego właśnie podwórka z Rodzinnym Placem Zabaw w tym miejscu byłoby znakomitym przedsięwzięciem. Żegocina - to jedna z dwóch gmin z powiatu bocheńskiego, która zgłosiła w tym roku swój akces do udziału we wspomnianej akcji.
   O głosy Państwa Internautów prosi - w imieniu lokalnej społeczności - prosi nowy sołtys Łąkty Górnej - Pan Tadeusz Stary, który uważa, że wieś ma szansę na sukces i mocno zaangażował się w propagowanie akcji. - To nic nas nie kosztuje poza codziennym oddaniem głosu drogą internetową (link do oddania głosu - poniżej), a możemy zdobyć fantastyczny plac zabaw. Każdy głos jest dla nas szansą na końcowy sukces. Dlatego gorąco proszę wszystkich, nie tylko mieszkańców Łąkty Górnej, ale także mieszkańców innych miejscowości z terenu gminy i powiatu, a nawet całej Polski o oddanie jak największej ilości głosów na naszą lokalizację. Z góry serdecznie dziękuję za każdy oddany głos - mówi Tadeusz Stary, prezentując na tle placu, na którym takie "Podwórko NIVEA" może być zbudowane, plakat akcji.

Zagłosuj na Łąktę Górną.

REGULAMIN AKCJI O GŁOSOWANIU

3.2.1. W okresie od 1 lutego 2015 r. do 31 marca 2015 r. należy zgłosić udział w Konkursie w sposób opisany w pkt. 6 Regulaminu.
3.2.2. Do dnia 01.04.2015 r. Organizator opublikuje na stronie www.nivea.pl/podworko informacje o Lokalizacjach (w szczególności ich adres i widok) wraz z Opisem oraz dane Uczestników biorących udział w Konkursie, którzy skutecznie dokonali Zgłoszenia udziału w Konkursie.
3.2.3. Od dnia 1 kwietnia 2015 r. do 30 kwietnia 2015 r. do godziny 23:59:59 odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko mająca na celu wyłonienie 20 (dwudziestu) Zwycięskich Lokalizacji spośród Lokalizacji biorących udział w Konkursie, opublikowanych przez Organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko (Etap I Konkursu). W wyniku głosowania w Etapie I Konkursu wyłonione zostanie 20 (dwadzieścia) Zwycięskich Lokalizacji. Wyniki Etapu I Konkursu (dane Zwycięskiej Lokalizacji oraz Uczestnika, będącego Zwycięzcą Konkursu) zostaną opublikowane przez Organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 01.05.2015 r. Ponadto Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wyniku Konkursu przez Organizatora mailowo na podany adres e-mail.
3.2.4. Od dnia 1 maja 2015 r. do 31 maja 2015 r. do godziny 23:59:59 odbędzie się druga tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko  mająca na celu wyłonienie kolejnych 20 (dwudziestu) Zwycięskich Lokalizacji spośród Lokalizacji biorących udział w Konkursie, opublikowanych przez Organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko (Etap II Konkursu). W wyniku głosowania w Etapie II Konkursu wyłonione zostanie 20 (dwadzieścia) Zwycięskich Lokalizacji. Wyniki Etapu II Konkursu (dane Zwycięskiej Lokalizacji oraz Uczestnika, będącego Zwycięzcą Konkursu) zostaną opublikowane przez Organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 01.06.2015 r. Ponadto Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wyniku Konkursu przez Organizatora mailowo na podany adres e-mail.

ZAJRZYJ NA ŁĄKIECKIEGO FACEBOOKA >>>

ZAGŁOSUJ NA PODWÓRKO NIVEA W ŁĄKCIE GÓRNEJ >>>

[wstecz]