Podwórko Nivea.

PODZIĘKOWANIA Z POŁOMIA DUŻEGO - 16.04.2015

   

    16 czerwca 2015 roku do redakcji serwisu www.zegocina.pl napłynął od Panów: sołtysa Jacka Trzeciaka i radnego Marcina Dańca z Połomia Dużego list z prośbą o jego opublikowanie. Niniejszym spełniamy tę prośbę i przytaczamy list w całości.

    Szanowni Państwo !

    Konkurs pn. "Podwórko NIVEA" został zakończony. Jak wiemy z powiatu bocheńskiego tylko dwie miejscowości ubiegały się o zakwalifikowanie się do grupy 20 miejscowości, w których powstanie piękny plac zabaw. W pierwszym etapie Łąkta Górna była rywalem Połomia Dużego, ale już po wygranej stała się naszym sojusznikiem.
    Pragniemy złożyć gratulacje władzom gminy Żegocina oraz wszystkim mieszkańcom Łąkty Górnej  za wspaniały udział w konkursie "Podwórko NIVEA" i zakwalifikowanie się do grupy finalistów już w pierwszym jego etapie! Gratulujemy i cieszymy się Państwa sukcesem.
   Wiemy, że podczas dogrywki Państwo mocno wspieraliście naszą społeczność oddając głosy na Połom Duży. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy choć jeden głos oddali w tym konkursie na podwórko dla Połomia, a słowa szczególnej wdzięczności kierujemy dla panów: Tadeusza Stary - sołtysa Łąkty Górnej oraz radnego Wojciecha Kępy.

Sołtys Połomia Dużego - Jacek Trzeciak

Radny Połomia Dużego - Marcin Daniec

[wstecz]