Otwarcie sklepu Sieci Avita w Żegocinie - 30.05.2015 r.

OTWARCIE SKLEPU SIECI AVITA W ŻEGOCINIE - 30.05.2015

   30 maja 2015 roku był pierwszym dniem funkcjonowania "Avity Marketu" - nowego sklepu w Żegocinie, należącego do Firmy Handlowo - Usługowej Józefy Madej, będącego sklepem sieciowym krakowskiej firmy "Nasze Sklepy Avita" Sp. z o. o. Od samego rana panował tu duży ruch. Wiele osób przyszło z myślą o zapoznaniu się z ofertą skleu, cenami towarów oraz oczywiście po zakupy. W tym dniu czekały na nich dodatkowe atrakcje. Gości częstowano kiełbaskami z grilla, kawą, słodkościami, na zakończenie zakupów wręczano różne gratisy. Właścicielka sklepu dogląda wszystkiego, zaglada na stoiska, słucha opinii klientów, rozmawia z gośćmi z Krakowa.
   Jednym z nich jest Pan Stanisław Mistarz - Specjalista ds. Rozwoju Sieci Firmy "Avita", obecny w dniu otwarcia nowej placówki handlowej w Żegocinie. - Naszym partnerom oferujemy pełne wsparcie ze strony Spółki, w tym między innymi całkowicie darmowe: zintegrowany system informatyczny oraz pełne wsparcie marketingowe. Oczywiście każdy uczestnik sieci zachowuje przy tym niezależność gospodarczą swoich placówek handlowych. Sieć Nasze Sklepy Avita nieustannie dba o najwyższy komfort swoich klientów. Chcemy mieć pewność, że klient w każdym z naszych sklepów, zakupi tanie produkty najwyższej jakości, oraz że będzie mile i fachowo obsłużony, a w sklepie i jego otoczeniu będzie panował porządek - informuje.
   Krakowska Spółka "Nasze Sklepy Avita" działa w oparciu o system franczyzy. W uproszczeniu - to rodzaj współpracy między niezależnymi przedsiębiorcami. Franczyzodawca udostępnia franczyzobiorcy swoją wiedzę, technologię oraz markę. W  unikalny na skalę krajową system, oparty na aktywnym uczestnictwie w sieci handlowej, łączy uczestników (sklepy spożywcze) w jednolitą, sprawnie działającą organizację zachowując ich niezależność. Liczba sklepów tej sieci sięga obecnie setki, a są one rozlokowane głównie w Małopolsce.
   Na drzwiach wejściowych do nowego sklepu umieszczono dwa hasła promocyjne "Avity": "Poznaj przyjemność kupowania" oraz "Avita ... najlepsze miejsce na zakupy". Klienci z Żegociny już wkrótce będą się mogli osobiście przekonać, czy to prawda.

Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci Nasze Sklepy Avita Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci Nasze Sklepy Avita
Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci Nasze Sklepy Avita Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci Nasze Sklepy Avita
Otwarcie w Żegocinie sklepu Sieci Nasze Sklepy Avita Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci Nasze Sklepy Avita
Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci Nasze Sklepy Avita Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci Nasze Sklepy Avita
Stanisław Mistarz z gazetą promocyjną Avita. Józefa Madej w rozmowie z gośćmi.

Otwarcie w Żegocinie sklepu sieci "Nasze Sklepy Avita" - 30.05.2015 r.

[wstecz]