III. Festiwal Rosołu - Żegocina - 15.09.2013 r.

V. FESTIWAL ROSOŁU - GDÓW - 21.06.2015 - ZAPROSZENIE I REGULAMIN

Zaproszenie na V. Festiwal Rosołu.

   Lokalna Grupa Działania "Dolna Raby" ogłasza nabór drużyn konkursowych na V Festiwal Rosołu, który odbędzie się 21 czerwca 2015 roku w Gdowie/Zarabiu (Restauracja "Babie Lato"). Uczestnikami konkursu na najsmakowitszy Rosól Polski mogą być; "Amatorzy" (koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, nieformalne grupy społeczne, osoby fizyczne), "Profesjonaliści" (restauratorzy, firmy cateringowe, osoby związane z sektorem gastronomicznym), "Szkoły gastronomiczne" oraz "Goście".
   W konkursie mogą wziąć udział:
a) Po jednej drużynie w kategorii "Amatorzy" oraz "Profesjonaliści" z terenu sześciu gmin LGD, tj.: Biskupic, Gdowa, Łapanowa, Nowego Wiśnicza, Trzciany, Żegociny wytypowani podczas eliminacji gminnych.
b) W kategorii "Szkoły gastronomiczne" drużyny wytypowane przez szkoły, które zgłosiły swój udział w konkursie.
c) W kategorii "Goście" blogerzy, drużyny spoza obszaru LGD "Dolina Raby", inne LGD.
   W konkursie finałowym może wystartować maksymalnie 25 drużyn łącznie z wszystkich kategorii. W kategorii "Amatorzy" i "Profesjonaliści" każdej gminie LGD przysługuje prawo zgłoszenia jednej drużyny. W przypadku nie zgłoszenia przez którąś z gmin drużyny do danej kategorii, prawo zgłoszenia dodatkowej drużyny w tej kategorii przysługuje innej gminie, która wyrazi taką chęć. Decyduje kolejność zgłoszenia, dodatkowej drużyny zaraz po ogłoszeniu na stronie LGD wakatu w danej kategorii.
W przypadku kategorii "Szkoły gastronomiczne" i "Goście" o zakwalifikowaniu się do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby w danej kategorii mógł rozegrać się konkurs wymagane jest zgłoszenie przynajmniej trzech drużyn.
   Drużyny należy zgłaszać do uczestnictwa w konkursie poprzez wypełnienie karty zgłoszenia będącej załącznikiem nr 2 do Regulaminu do dnia 5 czerwca 2015 r. na adres e-mail biuro@dolinaraby.pl lub pocztą tradycyjną. Szczegółowe kwestie zostały opisane w regulaminie konkursu (link poniżej - do pobrania).
   Podczas festiwalu zaprezentować się mogą również rękodzielnicy i producenci tradycyjnej żywności z obszaru LGD "Dolina Raby" i Małopolski. Decyduje kolejność zgłoszeń, których należy dokonywać poprzez przesłanie e-maila z informacją kto będzie się prezentował, z jakimi produktami i ile osób będzie na stoisku lub przekazując te informacje telefonicznie 14 685 44 44.
   Osoba do kontaktu w kwestiach merytorycznych: Patryk Paszkot tel. 600 856 618.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA >>> DO POBRANIA

   Dodatkowe informacje: www.dolinaraby.pl oraz pod numerem tel. 600 856 618.

V. Festiwal Rosołu.

IV. Festiwal Rosołu" - Łapanów - 21.09.2014 r.

IV. Festiwal Rosołu - Łapanów - 21.09.2014 r.

I. FESTIWAL ROSOŁU >>>

II. FESTIWAL ROSOŁU >>>

III. FESTIWAL ROSOŁU >>>

IV. FESTIWAL ROSOŁU >>>

   

[wstecz]