KONKURS FOTOGRAFICZNY „SWISS CONTRIBUTION. PROJECT YOUR FUTURE”

Plakat konkursu.

   Zrób zdjęcie i wygraj atrakcyjną nagrodę pieniężną !
Prace należy przesyłać do dnia 14.08.2015 r. na adres e-mail: konkurs.fotograficzny.sppw@cppc.gov.pl.
    Konkurs współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

  Uprzejmie informujemy, że Centrum Projektów Polska Cyfrowa będące Instytucją Pośredniczącą dla I i II Priorytetu SPPW ogłosiło Konkurs Fotograficzny pn. „SWISS CONTRIBUTION. PROJECT YOUR FUTURE”. Więcej informacji na temat udziału w konkursie znajdą Państwo na stronie internetowej http://cppc.gov/sppw-konkurs-fotograficzny-swiss-contribution-project-your-future/ oraz na portalu www.facebook.com/sppw.fotokonkurs.

   Jednocześnie przesyłamy niezbędne dokumenty do uczestnictwa w Konkursie, które należy umieścić na stronie internetowej Państwa Gminy (do pobrania):
- Plakat Konkursu
- Regulamin Konkursu
- Załącznik nr 1 do Regulaminu (Formularz zgłoszeniowy)
- Załącznik nr 2 do Regulaminu (Nas dotyczy: „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” KIK/71)

   W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt: Biuro Główne Projektu „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”, ul. Witosa 7, 33-230 Szczucin tel.: 14 644-17-35, e-mail: ugszczucin.projekt@gmail.com

   Zachęcamy do udziału w Konkursie !!!

[wstecz]