www.dolinasanki.pl - nowy portal.

WWW.DOLINASANKI.PL - NOWY PORTAL TURYSTYCZNY GMIN TRZCIANA I ŻEGOCINA

    Firma "Motoring" Jarosława Janiczka z Łąkty Górnej zrealizowała w pierwszym kwartale 2015 roku, przy współpracy z webmasterem - Dariuszem Badylą, projekt pod nazwą: "Dolina Sanki - Wrota Beskidu Wyspowego. Baza i walory turystyczne Beskidu Wyspowego gmin Żegocina i Trzciana - portal internetowy promujący turystykę w Beskidzie Wyspowym".
   Portal www.dolinasanki.pl został opracowany i jest prowadzony ze środków unijnych, pozyskanych w ramach operacji realizowanej z zakresu małych projektów w ramach działania Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007 - 2013.
   Podstawowe działy nowego portalu to informacje ogólne o przyrodzie, zabytkach, bazie turystycznej i kulturze gmin leżących w dorzeczu Potoku Saneckiego. Dużą zaletą serwisu są piękne zdjęcia oraz aktualne, a także wyprzedzajace informacje o wydarzeniach  turystycznych i rekreacyjno - kulturalnych gmin należących do Lokalnej Grupy Działania "Dolina Raby".
    Właściciele serwisu zapraszają także do bezpłatnego umieszczania ogłoszeń na stronie oraz komentowania wydarzeń na forum.

Nowy portal: www.dolinasanki.pl.

Nowy portal: www.dolinasanki.pl.

Projekt dofinansowany ze środków unijnych - PROW.

[wstecz]