POŻEGNANIE I PODZIĘKOWANIA DLA INSPEKTORA URZĘDU GMINY

   Po 42 latach pracy w Urzędzie Gminy w Żegocina w dniu 30 lipca 2015 r. przeszła na emeryturę Pani Barbara Rogala - Inspektor Urzędu Gminy d/s księgowości. Uroczyste pożegnanie, na które zostali zaproszeni współpracownicy, Wójt i Sekretarz Gminy, odbyło się w klubie "Relaks". Wójt Gminy Pan Jerzy Błoniarz w imieniu zebranych żegnał przechodząca na emeryturę współpracownicę dziękując za wieloletnią dobrą pracę na swoim stanowisku. Życzył dużo zdrowia i zachęcał do podtrzymywania kontaktów z pracownikami Urzędu Gminy. Pani Barbara Rogala otrzymała od Urzędu Gminy dyplom pamiątkowy z podziękowaniami, a od pracowników pożegnalne prezenty.
   - "Wójt Gminy Żegocina wraz z pracownikami Urzędu Gminy serdecznie dziękują Szanownej Pani Barbarze Rogala, która pracowała w Urzędzie Gminy Żegocina w latach 1973 - 2015, za solidną i twórczą pracę dla dobra Małej Ojczyzny - Gminy Żegocina, serdeczność, koleżeńskość i poczucie humoru. Życzymy zdrowia, radości, zadowolenia oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata" - napisał w okolicznościowym podziękowaniu Wójt Jerzy Błoniarz.
   Pani Barbara Rogala urodziła się z Żegocinie, w rodzinie chłopskiej. Po ukończeniu szkoły podstawowej rozpoczęła naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Bochni, które ukończyła w 1971 r. Pierwszą prace podjęła 1. X.1971 r. w Gminnej Spółdzielni "SCh" w Żegocinie. Od 1.08.1973 pracowała w Urzędzie Gminy w Żegocinie.

Podziękowania od Wójta Jerzego Błoniarza. Podziękowania od współpracowników.
Spotkanie z współpracownikami. Podziękowanie Wójta dla Barbary Rogala.

Uroczystość pożegnalna w dniu 04.08.2015 r.

Materiał nadesłany: KK

[wstecz]