BENEFIS "SKALDÓW" W GDOWIE I TV2 - ZAPROSZENIE

   Grupę "Cud i Przyjaciele" mieli okazję oglądać i słyszeć uczestnicy "III Złazu Turystycznego na Kamionnej". Już tam, liderka grupy - Małgorzata Mikołajek, zaprosiła na koncert muzyczny w Gdowie, w którym także ta grupa weźmie udział. Będzie to koncert pt. "Od wschodu do zachodu słońca - 50 lat Skaldów", który rozpocznie się na Błoniach w Gdowie (Zarabie) w niedzielę - 9 sierpnia 2015 roku o godzinie 20.00 i będzie transmitowany przez drugi program TVP.
   W benefisie "Skaldów" wezmie udzial wielu uznanych artystów: Anna Maria Jopek, Maciej Maleńczuk, Natalia Kukulska, Muniek Staszczyk, Natalia Sikora, Ania Rusowicz, Natalia Nykiel, Justyna Święs i inni. Solistom będzie towarzyszyć 8-osobowa sekcja smyczkowa oraz chór pod dyrekcją Marka Sobczyka składający się z wokalistów działających na terenie Gminy Trzciana i Gminy Łapanów w grupie "Cud i Przyjaciele". 
    Benefisowy program pn. "Od wschodu do zachodu słońca - 50 lat Skaldów" będzie przeglądem przebojów i mniej znanych utworów z repertuaru zespołu. 
   Dwugodzinny koncert będzie na żywo transmitowany przez Telewizję Polską. Rozpoczęcie transmisji o godz. 20:05 w TVP2. Koncert odbędzie się na Zarabiu, gdzie powstanie wielka scena, taka jak ta służąca koncertom sylwestrowym w Krakowie. Producentem koncertu jest Telewizja Polska, a organizatorem imprezy są Gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie. Wstęp wolny. Wejście Błonia na gdowskim Zarabiu od godz. 18:00.

Zaproszenie na Benefis Skaldów.

[wstecz]