Głosuj na Podwórko Nivea w Żegocinie.

   Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu "Podwórko Nivea". To dzięki Państwa zaangażowaniu w głosowaniu będziemy mogli otrzymać kolejne miejsce zabaw dla całej rodziny w Gminie Żegocina. To Rodzinne Miejsce Zabaw - to idealny sposób na integrację i spędzanie czasu dla rodziców i ich pociech.
    Firma NIVEA, także w tym roku chce zbudować kolejne 40 Rodzinnych Placów Zabaw. W ubiegłym roku w akcji wzięło udział 1117 gmin i spółdzielni mieszkaniowych z całej Polski. Dzięki mobilizacji i zaangażowaniu wielu osób, Ł±kta Górna znalazła się w gronie ubiegłorocznych zwycięzców. Kolejne takie miejsce może ponownie powstać w Naszej Gminie, tym razem w Żegocinie. Wskazana lokalizacja to teren Parku WIejskiego w Żegocinie, położony poniżej O¶rodka Zdrowia i ¦rodowiskowego Domu Samopomocy.
   Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania. Przykład Ł±kty Górnej pokazuje, że w konkursie nie liczy się liczba mieszkańców, ale ich determinacja.
   Konkursowa rywalizacja polegać będzie na aktywnym głosowaniu na zgłoszon± lokalizację za po¶rednictwem strony: www.nivea.pl/podworko2016 lub przez mobiln± aplikację. Należy pamiętać o założeniu konta, po czym należy potwierdzić rejestrację linkiem aktywacyjnym, który zostanie przesłany na podan± skrzynkę pocztow±. Głosować można dopiero po aktywacji konta.
    Na placach zabaw powstan± m.in.: multi zestaw wspinaczka, zjeżdżalnia z tunelem, piaskownica z daszkiem, hu¶tawka ważka, kiwak dwuosobowy, skakanka, gra w klasy, hu¶tawka wahadłowa podwójna, karuzela z siedziskami, hu¶tawka bocianie gniazdo, kosz do segregacji odpadów, ławki, stojak rowerowy, nawierzchnia piaskowa, tablica informacyjna z regulaminem. Wybudowanie placu zabaw ma nast±pić do dnia 31 grudnia 2016 r.
    Na stronie internetowej: http://ext14.nivea.pl/49/nivea-podworka2016/newsletter już teraz można zapisać się na newslettera, aby nie przegapić rozpoczęcia głosowania.
    Już od 5 maja br. będziesz mógł wzi±ć udział w akcji i głosować, aby Podwórko NIVEA powstało wła¶nie w Żegocinie. Po rejestracji w serwisie www.nivea.pl/podworko2016 każdego dnia będziesz mógł oddać jeden głos na wybran± lokalizację. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Żegocina, jej przyjaciół i sympatyków do głosowania na Żegocinę, do wspólnej zabawy i rywalizacji. Jest o co walczyć!

 Jak głosować ?

TU SIĘ ZAREJESTRUJESZ I ODDASZ GŁOS >>>

[wstecz]