X. Jubileuszowy Przegląd Piosenki Religijnej w Okulicach - 22.05.2016 r.

TRZECIE MIEJSCA NA X PRZEGLĄDZIE PIOSENKI RELIGIJNEJ - OKULICE - 22.05.2016

  Miła informacja dotarła do nas ze znanych z Sanktuarium Maryjnego Okulic. 22 maja 2016 roku odbył się tam X. Jubileuszowy Przegląd Piosenki Religijnej "Głosem pieśni wołam Cię". Tegoroczny konkursowy Przegląd zorganizowany został w formie plenerowego pikniku rodzinnego pod nazwą "Śpiewam, tańczę, wielbię".
   Po przesłuchaniu wszystkich uczestników, solistów i zespołów, jury pod przewodnictwem Barbary Gondek Matusik - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Świniarach, podjęło decyzję w sprawie wyników jubileuszowej imprezy. W kategorii "Zespół" I miejsce przyznało Zespołowi "Nadzieja" z Parafii Św. Jana Nepomucena w Bochni w Bochni. W tej kategorii na miejscu miejsce trzecim - ex aequo sklasyfikowano: Zespół Folklorystyczny "Łąkta" z Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łąkcie Górnej oraz Zespół "Domaszowianki" z Gminy Masłów w województwie świętokrzyskim.
   Także w kategorii "Solista" reprezentantka naszej gminy - Mariola Czuper z Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łąkcie Górnej znalazła się w gronie laureatów, zajmując trzecie miejsce. W tej kategorii miejsce pierwsze jury przyznało Agnieszce Nowakowskiej z Parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Gierczycach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki a zwycięzcy także nagrody pieniężne ufundowane przez parafię i licznych sponsorów.
   Przed jury i publicznością zaprezentował się także zespół "Bratucjana Cantans", który wystąpił w towarzystwie dziecięcej grupy tanecznej działającej przy zespole.

X. Jubileuszowy Przegląd Piosenki Religijnej w Okulicach - 22.05.2016 r.

Mariola Czuper na Przeglądzie w Okulicach.

X. Jubileuszowy Przegląd Piosenki Religijnej w Okulicach - 22.05.2016 r.

Źródło: kbc24.pl

[wstecz]