Wesprzyj ŚDM.

ŚDM -  APEL DO MIESZKAŃCÓW GMINY ŻEGOCINA

    Organizacja pobytu zagranicznych gości, ich wyżywienie i pomoc w przejazdach do Brzeska i Krakowa jest sporym wyzwaniem dla Gminy Żegocina i obu żegocińskich szkół, które liczą na pomoc ze strony mieszkańców i działających w Gminie firm. Goście nie dysponują dużymi funduszami na ten wyjazd i pobyt, a żegocińskie szkoły także nie posiadają na ten cel dodatkowych funduszy. Stąd też gorąca prośba o wsparcie, przede wszystkim w niezbędnych produktach żywieniowych i środkach czystości.
  
    Pani Dyrektor Danuta Pączek, która wierzy w tradycyjną polską gościnność, informuje, że bardzo przydałyby się takie produkty jak: woda mineralna, soki owocowe, jajka, dżemy, drożdżówki, chleb, bułki, sery, herbata, mleko, wędliny, chrupki itp. oraz środki czystości: papier toaletowy, płyny do mycia naczyń, płyny do dezynfekcji, płyny do mycia posadzek itp.

   Każdy, kto chciałby zadeklarować wsparcie, jest proszony o osobisty lub telefoniczny (tel. 146132120 - Zespół Szkół w Żegocinie im. Świętej Jadwigi Królowej) oraz 14 6132028 - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi) kontakt ze szkołami, w celu uzgodnienia szczegółów (np. terminu przekazania daru).

[wstecz]