KS "Beskid" Żegocina - jesień 2016.

15 SIERPNIA 2016 - KS "BESKID" ROZPOCZĄŁ ROZGRYWKI A - KLASY

   21. lipca 2016 w Bochni odbyło się zebranie organizacyjne   przedstawicieli klubów zgłoszonych do rozgrywek "A" i "B" klasy w sezonie 2016/17. Żegociński Klub Sportowy ":Beskid" reprezentowany był przez Trenera Wojciecha Wronę. Ustalono, iż drużyny Serii A pierwszą kolejkę rozegrają 13-14-15.08.2016.
   W poniedziałek 15 sierpnia o godzinie 16.00 Beskid Żegocina, który w minionym sezonie w rundzie jesiennej grał znakomicie i liderował A-klasie, a w wiosennej już gorzej, zajmując ostatecznie z z 49 punktami przy stosunku bramek 81:60 5. miejsce, walczył o pierwsze punkty w tej edycji rozgrywek w meczu wyjazdowym z "Żubrem Gawłówek". Grając na wyjeździe odniósł zwycięstwo w stosunku 3 : 2 (2 : 1), dzięki bramkom Daniela Dudka (2) i Łukasza Kuski. Oprócz nich w tym meczu zagrali: Kępa Mateusz (br), Tyndel Andrzej, Pławecki Damian, Łękawa Konrad, Skowronek Rafał (kapitan), Waligóra Mateusz, Kuska Dawid, Kępa Karol, Kuska Konrad, Kłusek Grzegorz, Kuska Hubert, Guzik Marcin, Adamczyk Tomasz.

   Przed inauguracją rozgrywek, drużyna trenowana przez Wojciecha Wronę rozegrała mecze towarzyskie, pokonując 4 : 2 "Szreniawę" Nowy Wiśnicz i remisując 1 : 1 z Trzcianą 2000. 7 sierpnie br. w Niedarach "Beskid" wywalczył w rozgrywkach o Puchar Polski cenne zwycięstwo 5 : 3 nad tamtejszą "Rabą", co dobrze rokuje na tę jesień.
   W drużynie z Żegociny, która w A-klasie będzie rywalizować z 13 innymi zespołami, zaszły zmiany. Krzysztof Trzciak został wypożyczony do "Tarnavi" Tarnawa, a w zespole pojawili się młodzi wychowankowie klubu.
   W ostatnim meczu żegocińskiej drużyny z "Rabą" Niedary zagrali: Kępa Mateusz (br.), Tyndel Andrzej, Cichoń Grzegorz, Łękawa Konrad, Banat Mariusz, Pławecki Mariusz,  Waligóra Mateusz, Kuska Hubert, Kuska Konrad, Kłusek Grzegorz, Guzik Marcin, Kuska Łukasz, Dudek Daniel. W poprzednich meczach zagrali także: Dziedzic Dawid, Damian Pławecki, Rafał Skowronek, Dudek Dawid, Banat Ryszard, Adamczyk Grzegorz, Górka Zbigniew.
   Więcej informacji i kolejne relacje w oficjalnym serwisie internetowym drużyny - link poniżej.

Beskid w meczu z Żubrem Gawłówek.

Źródło: www.http://beskidzegocinaseniorzy.futbolowo.pl

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY KS "BESKID" ŻEGOCINA >>>

[wstecz]